Venecuēlas Nacionālās vēlēšanu padomes vadītājs Elviss Amoroso pēc informācijas apkopošanas no 80% balsošanas iekārtu paziņoja, ka N. Maduro saņēmis 51% balsu, bet par E. Gonsalesu nobalsojuši 44% novēlējušo.
Savukārt opozīcija paziņoja, ka tās kandidāts E. Gonsaless uzvarējis ar 70% balsu, un uzstāja, ka tieši viņš ir uzskatāms par likumīgi ievēlēto prezidentu. Opozīcija arī aicināja ārvalstis neatzīt N. Maduro pasludināšanu par ievēlētu prezidenta amatā. Opozīcijas pārstāvji pauda apņēmību apstrīdēt paziņotos vēlēšanu rezultātus un panākt, lai tiktu uzrādītas balsošanas zīmes no visām balsošanas iekārtām, lai novērstu aizdomas par vēlēšanu rezultātu safabricēšanu.
Svētdien notikušajās vēlēšanās opozīcija bija vienojusies atbalstīt vienu kandidātu – E. Gonsalesu – pēc tam, kad kandidēšana netika atļauta divām citām opozīcijas pārstāvēm. Aptaujas pirms vēlēšanām prognozēja, ka E. Gonsaless pārliecinoši uzvarēs jau 11 gadu amatā esošo N. Maduro. Opozīcija gan pieļāva, ka valdība varētu censties viltot vēlēšanu rezultātus, taču pauda cerības, ka E. Gonsalesa uzvara būs tik pārliecinoša, ka tā neļaus N. Maduro administrācijai "nozagt vēlēšanas".
Vairāku ārvalstu pārstāvji jau izteikuši skepsi par Vene\cuēlas Nacionālās vēlēšanu padomes pasludinātajiem vēlēšanu rezultātiem, vēsta BBC. ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens paziņojis, ka "ASV ir nopietnas bažas par to, ka pasludinātais vēlēšanu rezultāts neatspoguļo Venecuēlas tautas gribu vai balsojumu". Čīles prezidents Gavrjels Boričs izteicies, ka pasludinātajam rezultātam "ir grūti noticēt". Viņš pieprasīja, lai tiktu atklāti izvērtēts vēlēšanu process un lai starptautiskie novērotāji akli neuzticētos valdības versijai par vēlēšanu rezultātiem.
Savukārt Kubas prezidents Migels Diass-Kanels apsveica "brāli Maduro" ar uzvaru un paziņoja, ka "Venecuēlas tautas cieņa un drosme ir triumfējusi pār spiedienu un manipulācijām".