Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

papildināta - TTT Rīga basketbolistes zaudē Brno Gambrinus komandai

TTT Rīga kluba basketbolistes FIBA Eirolīgas 9.kārtas spēlē Brno zaudēja Gambrinus komandai 76:83. Šis bija rīdzinieču sestais zaudējums turnīrā, kas nopietni iedragā viņu izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā. Viešņu labā Esensa Kārsone guva 33 un Tatjana Troina 19 punktus.Spēle rīdziniecēm sākās graujoši – pirmos punktus viešņas guva 5.

minūtē, kad mājinieces jau bija sametušas 14. Tomēr neticami ātri TTT basketbolistēm izdevās panākt līdzsvaru. Neapturama uzbrukumā bija Kārsone, kura pirmajā ceturtdaļā vien guva 18 no komandas 23 punktiem (tālmetieni 4/4).Otrās ceturtdaļas vidū Rīgas basketbolistēm pirmo reizi izdevās izvirzīties vadībā (29:28). Otrā ceturtdaļa pagāja saspringtā un līdzīgā cīņā, tomēr galotni, gūstot pēdējos septiņus punktu puslaikā, veiksmīgāk nospēlēja Gambrinus basketbolistes.Trešajā ceturtdaļā Brno komandas pārsvars sasniedza divciparu skaitļus (61:49, 67:57). Tomēr, kad Kārsonei uzbrukumā piebalsoja arī Kubliņa, Troina un Brumermane, īsta intriga atkal tika atjaunota (73:75). Diemžēl pēdējās minūtēs mājinieces izrādījās pārākas, iespējams, izšķirošajā cīņā B grupā izcīnot svarīgu uzvaru. Būtiski, ka TTT komanda zaudē Gambrinus arī divu savstarpējo spēļu summā (Rīgā bija +2).Brno komandas labā Latvijas valstsvienības spēlētāja Liene Jansone laukumā bija tikai divas minūtes un punktus neguva.

Nākamo spēli TTT Rīga aizvadīs 17.decembrī Rīgā pret Lilles ESB Metropole.

Pārējās B grupas spēlēs Šopronas MKB Euroleasing ar 77:68 uzvarēja Maskavas CSKA komandu, bet Venēcijas Umana Reyer savā laukumā negaidīti zaudēja rīdzinieču nākamajām pretiniecēm no Lilles 70:76.

(papildināta ar pārējo spēļu rezultātiem)