Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Valmieras basketbolisti grūtā cīņā pārspēj BA Turība komandu

Latvijas Basketbola līgas šāgada pēdējā spēlē biznesa augstskolas Turība komanda savā laukumā ar 64:71 (26:32) piekāpās BK Valmiera basketbolistiem, piedzīvojot devīto zaudējumu līdzšinējos 12 mačos. Valmieriešiem šis bija sestais panākums 11 spēlēs.Viesu pirmo minūšu izrāvienu (9:0) laukuma saimnieki diezgan ātri likvidēja un otrās ceturtdaļas vidū uz brīdi pat izvirzījās vadībā.

Līdz trešās ceturtdaļas vidum Valmieras komanda saglabāja 2 – 6 punktu pārsvaru, taču tad īsā periodā studenti nospēlēja 11:0 un vēlreiz atguva vadību (43:37).Izšķirošo pārsvaru valmierieši ieguva tikai ceturtās ceturtdaļas otrajā pusē, gūstot astoņus punktus pēc kārtas un pretiniekiem pēdējās četrās minūtes ļaujot gūt tikai vienu punktu.Jānis Kaufmanis uzvarētāju labā guva 22 punktus.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 9-1, Liepājas lauvas 10-2, VEF Juniors 7-5, BK Valmiera 6-5, BK Zemgale 6-7, Barons 5-6, BA Turība 3-9, LU 0-11.