Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

VEF Rīga uzvar BK Ventspils basketbolistus BBL līdervienību cīņā

Baltijas Basketbola līgas līdervienību savstarpējā cīņā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā laukuma saimnieki VEF Rīga basketbolisti ar 84:68 (41:33) pārliecinoši pārspēja BK Ventspils komandu. Turnīra tabulas galvgalā pirms pēdējās kārtas abām komandām ir pa 16 uzvarām, taču pirmo vietu ieņem vefieši, kuriem ir labāka savstarpējo spēļu attiecība (pirmajā mačā ventspilnieki uzvarēja 93:89).

Pirmo vērā ņemamo izrāvienu rīdzinieki veica otrās cetrutdaļas vidū, kad no 22:22 panāca 34:25 un aptuveni šādu pārsvaru saglabāja līdz pirmā puslaika beigām.Pēc lielā pārtraukuma kādu brīdi vefiešu pārsvars turējās 5 – 7 punktu robežas, līdz trešās ceturtdaļas izskaņu laukuma saimnieki nospēlēja 17:4, panākot izšķirošo pārsvaru cīņā (68:50).Otrajā BBL ceturtdienas spēlē līgas pastarīšu duelī BK Valmiera basketbolisti, kuri vairs nevar pakāpties augstāk par pēdējo 12.vietu, savā laukumā ar 75:87 (43:43) zaudēja priekšpēdējā vietā esošajai TTU/Kalev komandai.Kā zināms, pamatturnīra uzvarētāji izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar ceturtās vietas ieguvējiem (otrā ar trešo), bet komandas, kas ierindosies piektajā un sestajā vietā, spēlēs ar attiecīgi Viļņas Lietuvos rytas un Kauņas Žalgiris basketbolistiem.Galīgais vietu sadalījums un play off pāri kļūs zināms pēc nedēļas nogalē paredzētajām pamatturnīra pēdējām spēlēm.

Baltijas Basketbola līga

VEF Rīga – BK Ventspils 84:68 (22:20, 41:33, 68:50)
Hjūzs 16, Valters 13, Bakičs 11, Bērziņš 10 – Gulbis 12, Andersons, Kārters, Efedžuku, Kuzminsks pa 10
BK Valmiera – TTU/Kalev 75:87 (14:16, 43:43, 63:73)
Kaufmanis 25, Graudiņš 12, Virsis 10

Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 16-5, BK Ventspils 16-5, Tartu Rock 14-6, Rūdupis 13-8, Šiauliai 12-8, Nevežis 12-9, Kalev/Cramo 11-10, Perlas 9-12, Dolphins 8-12, Liepājas lauvas 7-14, TTU/Kalev 6-16, BK Valmiera 1-20.

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...