Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Sevastova viegli pārvar Patajas WTA International turnīra pirmo kārtu

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova otrdien viegli pārvarēja Taizemē notiekošā Patajas WTA International sērijas turnīra pamatsacensību pirmo kārtu.

Aizvadītajā spēlē Sevastova, kura WTA vienspēļu rangā pašlaik ieņem 183.vietu, ar rezultātu 6-4, 6-2 uzvarēja WTA ranga 83.vietas īpašnieci japānieti Misaki Doi.

Atšķirībā no iepriekš aizvadītā kvalifikācijas kārtas mača, kurā Sevastova izcīnīja panākumu vien trijos setos, šoreiz latvietei nācās patērēt ievērojami mazāk spēka - zaudēti tika vien seši geimi.

Doi piedalījās arī Austrālijas atklātā čempionāta pamatturnīrā, kurā pārvarēja pirmo kārtu, bet pēc tam nespēja uzvarēt nevienu geimu pret spēcīgo krievieti Mariju Šarapovu. Par pamatturnīra otrās kārtas sasniegšanu Sevastova nopelnīja 30 WTA ranga punktus.

Pamatturnīra otrajā kārtā Sevastovu gaida tikšanās ar britu tenisisti Heteri Vatsoni, kura sacensībās izlikta ar astoto numuru.

Savā pirmās kārtas mačā Vatsone tikās ar ungārieti Tīmea Babošu. Mačs noslēdzās jau pēc spēlētām 54 minūtēm pie rezultāta 6-1, 3-0, jo Baboša nespēja spēli turpināt.

Kā ziņots, pirms tam šī turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā Sevastova svētdien ar 3-6, 6-4, 6-2 samērā smagā cīņā pieveica mājinieci Nudnidu Luangnamu, kura pasaules rangā atrodas 210.pozīcijā. Tikmēr otrajā kvalifikācijas kārtas spēlē Latvijas pārstāve dramatiskā cīņā pirmdien ar 4-6, 7-5, 7-6 (8:6) uzvarēja amerikānieti Elisonu Riski, kura WTA rangā ieņem 198.vietu.

Šo gadu Sevastova sāka ar Jaunzēlandes pilsētā Oklendā notikušā WTA International sērijas turnīra kvalifikācijas sacensību pārvarēšanu un iekļūšanu pamatturnīrā, kur gan piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā. Savukārt pēc tam viņa piedzīvoja zaudējumu gada pirmā Grand Slam turnīra - Austrālijas atklātā čempionāta - kvalifikācijas sacensību pirmās kārtas mačā.