Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Arsenal futbolisti izcīna Anglijas kausu un pārtrauc ilgo jaunas iegūtas trofejas gaidīšanu

Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas finālā sestdien triumfēja Londonas Arsenal futbolisti, kas pirms tam kādu no trofejām bija ieguvuši 2005.gadā.

Finālspēlē Arsenal papildlaikā ar 3:2 (1:2, 1:0) uzvarēja Hallas klubu City, kļūstot par pirmo komandu 48 gadu laikā, kas šī turnīra finālā atspēlējusi divu vārtu deficītu un uzvarējusi bez pēcspēles soda sitienu veikšanas.

Spēles pirmo astoņu minūšu laikā City komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, kad precīzi bija aizsargi Džeimss Česters un Kērtiss Deiviss. Deviņas minūtes vēlāk Arsenal vienībai vienus vārtus atguva spāņu pussargs Santi Kazorla, bet 19 minūtes pirms pamatlaika beigām 2:2 panāca franču aizsargs Lorāns Kosjeļni.

Komandas pēcāk sacentās papildlaikā, bet uzvaras vārtus cīņas 108.minūtē guva velsiešu pussargs Ārons Remzijs.

Londonas klubs FA kausu savā vēsturē tagad izcīnījis 11 reizes, kas ir dalīts visu laiku labākais rādītājs.

Premjerlīgas čempionātu Arsenal komanda šosezon noslēdza ceturtajā vietā, bet City futbolisti ierindojās 16.pozīcijā.

Hallas klubs Anglijas kausa izcīņas finālā spēlēja pirmoreiz vēsturē.