Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

FK Ventspils un Liepājas metalurgs futbolisti iekļūst Baltijas līgas pusfinālā

Svinot uzvaras ar četru vārtu pārsvaru ceturtdaļfināla atbildes spēlēs, Triobet Baltijas futbola līgas pusfinālam kvalificējušies Liepājas metalurga un FK Ventspils futbolisti.Ventspilnieki savā laukumā ar 4:0 (1:0) pārliecinoši pieveica Tallinas Flora vienību divu spēļu summā vinnēja 5:0. Vārtus guva Eduards Višņakovs (5.

min.), Oļegs Žatkins (45.), Jevgenijs Kosmačovs (51.) un Ahmeds Abdultaofiks (90.). Interesanti, ka arī Latvijas virslīgas čempionāta pirmajās trijās spēlēs FK Ventspils futbolisti uzvarējuši ar rezultātu 4:0.Savukārt liepājnieki, kuri pirmajā mačā bija nospēlējuši neizšķirti 1:1 ar Jūrmala-VV komandu, atbildes cīņā svinēja uzvaru 5:1 (2:0). Mājinieku rindās divreiz precīzi sita Jevgeņijs Golovins (21., 70.) un Vladimirs Kamešs (48., 85.), vienreiz Roberts Savaļnieks (23.). Jūrmalnieku labā goda vārtus guva Rolands Krjauklis (82.).Trešdien notiks pārējās divas ceturtdaļfināla atbildes spēles: FK Ekranas – Skonto (pirmais mačs 1:1) un Levadia – FK Šiauliai (0:0). Pusfināla spēles paredzētas 3.un 4., kā arī 24.un 25.maijā.