Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

papildināta - Gongadzes hettriks nodrošina Daugavas futbolistiem uzvaru Liepājā

Latvijas futbola virslīgas līdervienību savstarpējā spēlē trešdien Liepājas metalurgs savā laukumā ar 1:3 (1:2) piekāpās Daugavpils klubam Daugava, kas saglabā pirmo vietu turnīra tabulā.Visus trīs vārtus viesu labā guva Mamuka Gongadze. Jau pirmajā minūtē viņš atklāja rezultātu, pirmā puslaika vidū vēlreiz izvirzīja vadībā Daugavu (dažas minūtes iepriekš rezultātu bija izlīdzinājis Jurģis Kalns), bet desmit minūtes līdz pamatlaika beigām trešo reizi raidīja bumbu liepājnieku vārtos un savu vārtu guvumu skaitu sezonā palielināja līdz 13.

Citā trešdienas spēlē FK Ventspils viesos atspēlēja divu vārtu deficītu, ar 3:2 (2:2) pārspēja FC Jūrmala komandu un turnīra tabulā pakāpās uz otro vietu. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Vadims Jančuks. No daugavpiliešiem ventspilnieki atpaliek par diviem punktiem, taču viņiem ir divas spēles rezervē.Vēl Alana Siņeļņikova, Minori Sato, un divi Natana Žuniora vārtu guvumi nodrošināja Skonto komandai uzvaru 4:1 (2:0) pār futbola klubu Jelgava un trešo pozīciju turnīra tabulā. Savukārt FB Gulbene ar tādu pašu rezultātu pārliecinoši pieveica Jūrmala-VV futbolistus 4:1 (0:0).Turnīra tabula: Daugava 44 punkti (21 spēlē), FK Ventspils 42 (19), Skonto 40 (20), Liepājas metalurgs 39 (21), FK Jelgava 27 (21), FC Jūrmala 24 (21), FB Gulbene 23 (20), Jūrmala-VV 15 (19), JFK Olimps 2 (20).(papildinātas pēdējās divas rindkopas)