Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - LMT futbola Virslīgā zaudējumus cieš abas līdervienības

LMT Virslīgas 14.kārtas centrālajā spēlē Skonto futbolisti svētdien savā laukumā ar 2:1 (2:0) uzvarēja Liepājas metalurgu. Zaudējumu piedzīvoja arī līdervienība FK Ventspils, kas piekāpās Daugavpils Dinaburg futbolistiem 0:1 (0:1). Abām Kurzemes komandām šie bija pirmie zaudējumi sezonā.Spēcīgā lietū aizritējušajā spēlē Skonto stadionā pirmajā puslaikā ar diviem vārtiem atzīmējās Ivans Lukjanovs.

Vispirms viņš pabeidza skontiešu pretuzbrukumu, bet kompensācijas laikā realizēja 11 metru soda sitienu, kas tika nozīmēts par Blanka nogāšanu soda laukumā. Īsi pirms tam noraidījumu izpelnījās viens no Liepājas metalurga uzbrukuma līderiem Kristaps Grebis.Pārtraukumā savu neapmierinātību ar tiesneša darbību pauda liepājnieku līdzjutēji, ierasti bargo Skonto stadiona apsargu prombūtnē nogāžot četrus reklāmas plakātus un draudot izskriet laukumā.Otrā puslaika sākumā pēc brīvsitiena izspēles Skonto aizsargs Gamezardašvili, cenšoties izsist bumbu no soda laukuma, trāpīja zem savu vārtu pārliktņa – 2:1.Liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu, taču labākā iespēja gūt vārtus tomēr bija laukuma saimniekiem – puslaika vidū izgājienu viens pret viens nerealizēja Dvališvili. Dažas minūtes līdz pamatlaika beigām bumba pēc Kastnera sitiena trāpīja pa Skonto vārtu pārliktni.Dinaburg – FK Ventspils spēlē vienīgos vārtus daugavpiliešu labā 24.minūtē guva Valērijs Afanasjevs.Pārējās divas svētdienas spēles beidzās ar neizšķirtu 1:1. Tā nospēlēja Jūrmala-VV un Daugava, kā arī Olimps/RFS un Ventspils Tranzīts.