Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Girgensons aktīvs Sabres komandas sausajā zaudējumā Bruins

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) savā laukumā piekāpās Bostonas Bruins vienībai, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica trīs nesekmīgus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu vien 30.minūtē atklāja Džeiks Debrasks, bet pamatlaika noslēdzošo divu minūšu laikā Tims Šallers un Devids Bekss Bruins labā guva vēl pa vārtiem, nodrošinot viesiem uzvaru ar 3:0.

Bruins vārtsargs Antons Hudobins aizvadīja pirmo sauso spēli šajā sezonā, tiekot galā ar visiem 36 mājinieku metieniem.

Latvieša laukumā pavadītās teju desmit ar pus minūtes bija mazākais spēles laiks šomēnes, ja neņem vērā divas spēles, kur viņš Sabres galvenā trenera Fila Hauslija lēmuma dēļ palika ārpus pieteikuma.

Šosezon latvietis 29 mačos atzīmējies ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -2. Sezonas pirmos trīs punktus viņš nopelnīja divu spēļu laikā.

Bufalo klubs ar 23 punktiem 34 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē, bet Bruins ar 39 punktiem 32 cīņās ir septītajā pozīcijā. Visas līgas ieskaitē Sabres apsteidz vienīgi Arizonas Coyotes komandu, kas tikusi pie 19 punktiem.

Nākamajā mačā Sabres piektdien uzņems Filadelfijas Flyers.

Girgensons NHL aizvada savu piekto sezonu, taču iepriekšējās četrās Sabres izslēgšanas turnīrā netika.

Bertāns: Vēlos spēlēt, un Dubaijā to varēs darīt

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", komandu papildinājis, lai atkal varētu izb...