Nožēlojamā Hokeja Republika - mēslos līdz ausīm, bet ziņu sākumā ir sporta biznesmeņu intereses.
muljkji.. melnie ir sprinteri.. dzimushi ar vergu kaajinjaam.. un bobslejaa pirmajam atspeerienam ir ljoti liela noziime, ko starp citu tieshi vinju vergu kaajinjas ar nodroshina.. katrs zin ka melnie var labi bobus triekt
S
hokejs Latvijā sāks atkopties, kad izjuks Znaroka un Lipmana kopdarbība, korekti izsakoties.
extreme
e
Ja Latvija paliek no 9.-12.vietā, tad pie sliktas sakritības nākamgad būs jāspēlē vienā grupā ar ASV vai Somiju, tāpēc vismaz 8.vietai ir jābūt.
Fakts
F
A man hokejs pie d.irsas, kā teiktu sportists Šķēle.
Polšs
P
Kurā vietā Reķis guva "uzvaras vārtus"??? A Tu nebrīnies. Rezultāts bija 5:2, tātad uzvaras vārti ir trešie. Un tos iemeta Reķis
brīnos
b
Par labāko Latvijas valstsvienības sastāvā atzina uzvaras vārtu guvēju Arvīdu Reķi. ---------------------------------------------------------- -------------------- Kurā vietā Reķis guva "uzvaras vārtus"??? LABĀKAIS Latvijas hoķa izlasē šoreiz bija tieši Kaspars Daugaviņš, kurš guva 2 golus (no 5) . Un pie tam viņš iemeta PIRMO golu (jau spēles 50.sekundē!), kas deva mūsu komandas čaļiem baigāko CERĪBU, ka vinnēs Itāliju!!!
neticami!
n
Iks 12.05.2010 20:18 Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta B apakšgrupas izšķirošajā spēlē trešdien ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) uzvarēja Itālijas valstsvienību un iekļuva turnīra nākamajā posmā. 1.puslaika 50.sekundē Kaspars Daugaviņs metienā no vārtu priekšas iemet golu! 1:0 2.puslaika 9.minūtē pēc skaisti izspēlētas kombinācijas, pēc Herberta Vasiļjeva un Georgija Pujaca piespēlēm vārtu priekšā golu iemeta Ņiživijs. 3.vārtus, skaitliskajā vairākumā pēc Herberta Vasiļjeva un Pujaca piespēlēm precīzs bija Artūrs Reķis. - Tālāk Karsums spēja izrauties vienatnē pret Ruso un nopelnīja soda metienu uz pretinieku vārtiem, ko tomēr nespēja realizēt šī spēles elementa speciālists Ņiživijs. NEIEMET golu un lops skaitās "elementa speciālists"??? Karsums PATS varēja mest! - 3 minūtes pirms mača beigām Latvijas izlases labā 2. vārtus mačā guva Kaspars Daugaviņš skaitliskajā vairākumā pēc prasmīgi izspēlētas kombinācijas itāliešu aizsardzības zonā, - savukārt jau pēdējā minūtē Mārtiņš Karsums izslidoja viens pret tukšiem vārtiem, panākot arī 5:2. Mārtiņš Karsums bija baigais MALACIS! Un prieks par Kaspara Daugaviņa gūtajiem 2 goliem! Herberts Vasiļjevs ar bija kā ūdenszāle žiperīgs laukumā!
anina
a
Smiekligi ka nacionalistiem nepatik Znaroks, vini pat gatavi liksmot par komandas zaudejumu tikai lai nomaina treneri. Bet vins tiesam ir labakais, par sensacionalu MVD vadisana es pat negribu teikt. Ideals treneris. Go Latvia
anglosaxis
a
Te nu redzam, ka pasaules čempionātā vāju komandu nav. Labs kas labi beidzas. Varbūt tagad zēniem smagais atbildības slogs būs novēlies no pleciem un vēl brīnumus parādīs. Un paldies zēniem par sagādāto prieku un arī vēl dažiem sirmiem matiem.