Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Latvijas hokejisti zaudē Vācijai pārbaudes spēlē

Latvijas valstsvienības hokejisti, gatavojoties pasaules čempionātam, piektdien Rīgā pārbaudes spēlē piekāpās Vācijas izlasei - 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Krišjānis Rēdlihs.

Sestdien plkst.17 Latvijas un Vācijas hokejisti tiksies otrreiz.

Pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā ar diezgan niecīgu skaitu vārtus gūšanas momentu. Perioda vidū mājinieki uz gandrīz divām minūtēm ieguva divu vīru skaitlisko pārsvaru, taču reālas iespējas tā arī neizveidoja.

Vācijas hokejisti bīstamāko situāciju izveidoja trīs minūtes līdz pārtraukumam, kad pēc metiena no tuvas distances mājiniekus glāba Masaļskis.

Otrajā trešdaļā jau pirmajās sešās minūtēs Latvijas izlases vārtsargam nācās atvairīt vēl 3 - 4 ļoti bīstamus raidījumus, un tikai perioda vidū laukuma saimnieki spēja spēli izlīdzināt.

Diemžēl nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Vācijas hokejisti ātrā pretuzbrukumā atklāja rezultātu - Masaļski pārspēja Ulrihs Maurers.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē Latvijas izlase zaudēja otros vārtus. Vārtu priekšā lielisku partnera piespēli uztvēra Mihaels Volfs un netraucēts raidīja ripu vārtos.

Trešdaļas vidū Latvijas hokejistiem beidzot izdevās atslēgt Vācijas izlases vārtsarga Kočņeva cietoksni. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, uzbrukumam veiksmīgi pieslēdzās Krišjānis Rēdlihs - 1:2.

Panākuma iedvesmoti, laukuma saimnieki metās panākt neizšķirtu, taču arī Masaļska nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju panākumus nenesa.

Par labāko spēlētāju Latvijas valstsvienībā pelnīti atzina Edgaru Masaļski.