Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Liepājas metalurgs uzvar HK Mogiļov un pakāpjas Baltkrievijas čempionāta turnīra tabulā

Liepājas metalurga hokejisti Baltkrievijas atklātā čempionāta trešdienas spēlē savā laukumā ar 5:3 hokeja klubu Mogiļov. Liepājniekiem šī bija 25.uzvara līdzšinējās 49 spēlēs un ceturtais panākums abu komandu piecās šīs sezonas savstarpējās cīņās.Pirmās trešdaļas vidū rezultātu atklāta Artjoms Gņidenko.

Krietni rezultatīvāks izrādījās otrais periods. Vispirms turnīra tabulas desmitajā vietā esošie viesi panāca izlīdzinājumu, taču jau nepilnu minūti vēlāk, spēlējot skaitliskajā mazākumā, Vladimirs Mamonovs vēlreiz vadībā izvirzīja Liepājas komandu. Vēl pēc divām minūtēm Gņidenko otro reizi spēlē pārspēja viesu vārtsargu, tūdaļ pat Mogiļovas hokejisti vienus vārtus atguva, bet trešdaļas izskaņā Viktors Bļinovs panāca 4:2.Trešajā trešdaļā sāncenši apmainījās ar vārtu guvumiem – mājinieku rindās precīzs bija Gunārs Skvorcovs, bet Gņidenko par piespēli nopelnīja ceturto rezultativitātes punktu.Turnīra tabulā liepājnieki ar 75 punktiem apsteiguši Kijevas Sokil komandu un pēc vairāku mēnešu pavadīšanas septītajā pozīcijā pakāpušies par vienu vietu.Līdz pamatturnīra beigām Metalurgam atlicis aizvadīt vēl sešas spēles. Pirmā no tām paredzēta sestdien Liepājā pret hokeja klubu Brest.