Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Merzļikins un Punnenovs palīdz savām komandām izcīnīt uzvaras Šveices čempionāta spēlēs

Latvijas hokeja izlases vārtsargi Elvis Merzļikins un Ivars Punnenovs otrdien kaldināja savu komandu uzvaras Šveices augstākās līgas (NLA) spēlēs.

Merzļikina pārstāvētā Lugano viesos ar rezultātu 5:4 (3:3, 0:0, 2:0) pārspēja Davos vienību.

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 34 no 38 pretinieku mestajām ripām.

Tikmēr Punnenova pārstāvētā Langnau Tigers izbraukumā ar rezultātu 5:3 (0:2, 2:1, 3:0) uzvarēja NLA kopvērtējuma līderi Bern komandu.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 20 no 23 Bernes hokejistu mestajām ripām.

Merzļikins šosezon 19 spēlēs vidēji ielaidis 2,50 ripas un atvairījis 92,54% metienu, šajā statistikas rādītājā ieņemot otro vietu līgā. Tikmēr Punnenovs 21 cīņās vidēji ielaidis 2,46 ripas un atvairījis 91,68% metienu.

Savukārt zaudējumu otrdien cieta Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes Lions, kas viesos ar 3:4 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Zug hokejistiem.

Ķēniņš šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs tika pie iespējas izpildīt pēcspēles metienu, taču viņa raidījums nebija precīzs.

Ķēniņš šosezon 25 spēlēs guvis vienus vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -6.

Nākamajā otrdienā Lions aizvadīs pirmo maču Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, viesojoties pie Liberecas Bili Tygri vienības. Pirms tam Cīrihes komandai šonedēļ vēl plānotas divas spēles.

Šveices čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu līderpozīciju ar 58 punktiem 25 spēlēs ieņem Bern komanda, kam ar 47 punktiem seko Lugano un Lions komandas, kas aizvadījušas attiecīgi 24 un 26 cīņas.

Tikmēr Tigers ar 31 punktu 26 spēlēs atrodama devītajā pozīcijā 12 komandu vidū.

Bertāns: Vēlos spēlēt, un Dubaijā to varēs darīt

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", komandu papildinājis, lai atkal varētu izb...