Rīgā +21 °C
Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Skrastiņa klubam NHL sezonas startā trešā uzvara pēc kārtas

Kārļa Skrastiņa pārstavētais klubs Dalasas Stars Nacionālās hokeja līgas sezonas sākumā izcīnījis trešo uzvaru pēc kārtas. Ceturtdien dalasieši savā laukumā ar 4:1 pieveica Detroitas Red Wings vienību.Latvijas valstsvienības aizsargs uz ledus pavadīja 18 minūtes, pielietoja divus spēka paņēmienus, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, ko pretinieki nobloķēja, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.Iepriekšējā sezonā Stars komanda ne reizi nebija vinnējusi trīs spēles pēc kārtas.

Zīmīgi, ka viesu komandas sastāvā bija veterāns Maiks Modano, kurš Dalasas kluba sastāvā aizvadīja 20 sezonas, bet ar kuru Stars pirms sezonas sākuma nolēma nepagarināt līgumu.

Bez Latvijas hokejistu piedalīšanās zaudējumus piedzīvoja divi citi NHL klubi. Nespēlējot attiecīgi Oskaram Bārtulim un Raitim Ivanānam, Filadelfijas Flyers ar 2:3 piekāpās Tampabejas Lightning, bet Kalgari Flames ar 0:3 Floridas Panthers komandai.