Vasaras skolā tās dalībniekiem būs iespēja piedalīties semināros un praktiskās nodarbībās vietējo un Eiropas mediju ekspertu vadībā. Galvenās nodarbību tēmas būs multimediju producēšana, sociālo mediju izmantošana sociālajās kampaņās, video, audio, foto un drukāto mediju producēšanas tehnikas, datu žurnālistikas un vizualizāciju izmantošana, kā arī drošība un privātums internetā. Neatņemama vasaras skolas daļa būs diskusijas un debates par Eiropas kopienai svarīgām tēmām.
Vasaras skolas pasniedzēju vidū būs Beļģijas jauno mediju un kultūras projekta C.H.I.P.S. vzw koordinators, digitālo mediju eksperts Stefans Kolgens (Stefan Kolgen), žurnāla "Orange" redaktore, The European Youth Press sabiedrisko attiecību koordinatore, mediju un komunikācijas eksperte no Dānijas Dobrijana Tropankeva (Dobriyana Tropankeva), fotožurnāliste un dokumentālo filmu autore no Francijas Helēna Bienenu (Helene Bienvenu), Latvijas Universitātes Sociālo Zinātņu fakultātes lektore Vita Dreijere, sabiedriskās politikas portāla politika.lv interneta projektu vadītāja Marta Herca un citi multimediju, debašu, žurnālistikas un komunikācijas treneri un eksperti.
Teorētiskās lekcijas un praktiska multimediju projektu īstenošana vasaras skolas laikā būs par pamatu, lai, izmantojot jauniegūtās zināšanas un prasmes, dalībnieki turpmāk radītu veiksmīgus multimediju un sociālo pārmaiņu projektus.
Dalība vasaras skolā ir bezmaksas – visus galvenos ceļa un uzturēšanās izdevumus segs organizatori. Papildu informācija ir pieejama FEJS mājas lapā: http://www.fejs.lv/p/multimedia-summer-camp.html.
Lai pieteiktos dalībai Multimediju vasaras skolā, ir jāaizpilda pieteikuma anketa (http://ej.uz/MultimediaSummerCamp) un jānosūta CV un motivācijas vēstule uz e-pastu [email protected]. Pieteikumu termiņš ir 17. jūnijs.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar projekta vadītāju Niku Aleksejevu (FEJS Latvija, [email protected]) vai Guntu Slogu (Sorosa fonds – Latvija, [email protected]).