Comet, no savas puses, iebilst, ka nebūt nav pārdevusi nelegālas Windows kopijas – vienkārši, tādējādi tikusi apmierināta pircēju prasība saņemt uz reāla datu nesēja saglabātu operētājsistēmu datoriem, kuri ir iegādāti ar uzinstalētu (tātad, vismaz no pircēju viedokļa – oficiālu) operētājsistēmu.
Protams, intelektuālais īpašums ir intelektuālais īpašums, un ir tikai normāli, ka programmas maksā naudu. Taču, no otras puses, nav grūti iedomāties sevi kā datora pircēju, kurš grib saņemt operētājsistēmu uz fiziska datu nesēja – tas tomēr paātrina sistēmas pārinstalēšanu, jo īpaši gadījumā, ja sabojājas datora cietais disks un nākas instalēt visu "no nulles" un bez attiecījas atjaunošanas sadaļas diskā.
Laiks rādīs. Jebkurā gadījumā, Comet juristu atbilde, ka tādējādi tiek kompensētas klientu tiesības , kuras ierobežojis ražotāju lēmums nekomplektēt datorus ar operētājsistēmas DVD, vismaz no sadzīves pozīcijām skatoties, šķiet ne bez racionāla grauda esam. Cita lieta, ka tiesu labirintos ne vienmēr uzvar ratio…