Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

4. aprīlis, 2010

RTU/Inspecta florbolisti vēlreiz viesos pieveic Lekringu © DIENA

Regulārā čempionāta uzvarētāji Lekrings florbolisti piedzīvojuši otro zaudējumu savā laukumā izšķirošajā finālsērijā par zelta medaļām. Šoreiz Lekrings zaudēja RTU/Inspecta vienībai pēcspēles metienu sērijā (4:5).Nevienai no komandām neizdevās atrauties no pretiniekiem vairāk nekā vienu vārtu attālumā.

Raidījums: Ķirsona apsardze sūdzas, ka Lido pārkāpj darba likumu un krāpjas ar nodokļiem(331)

Uzņēmuma Lido īpašnieka Gunāra Ķirsona personīgās apsardzes darbinieki pārmet savam šefam neciešamu darba apstākļu radīšanu, kā arī izvairīšanos no nodokļiem un virsstundu apmaksas darbiniekiem, svētdien vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga. Divi no pieciem Ķirsona apsargiem – viens esošais, otrs bijušais darbinieks - šonedēļ ieradušies pie Nekā Personīga veidotājiem redakcijā, lai stāstītu par likumpārkāpumiem, kas notiekot uzņēmumā.

Znaroks: Jaroslavļa nav Rīga, taču līdzi just te prot © DIENA

HK MVD komandas galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc Gagarina kausa pusfināla sērijas pirmās spēles Jaroslavļā (6:4) priecājās par uzbrucēju rezultatīvo spēli un atzinīgi izteicās par spēlētāju labo sagatavošanos cīņai."Uzbrucēji šodien nospēlēja rezultatīvi, daudz gūtu vārtu.Taču man ir pretenzijas pret to, ka zaudējām četrus vārtus," pēc spēles teica Znaroks.

Liverpool sarežģī cerības uz iekļūšanu UEFA Čempionu līgā © DIENA

Liverpūles futbolisti svētdien nospēlēja 1:1 ar Birmingham City un paši sev sarežģīja nosprausto mērķi - izcīnīt ceturto vietu un līdz ar to iegūt ceļazīmi uz nākamās sezonas UEFA Čempionu līgu.Stīvens Džerards izvirzīja Liverpool komandu vadībā divas minūtes pēc otrā puslaika sākuma, tomēr Birmingemas futbolisti atspēlējās jau pēc deviņām minūtēm.

Volkovam hat-trick, Blāzma apspēlē Upesciemu © DIENA

Ar pārliecinošu uzvaru Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā svētdien iekļuva Rēzeknes Blāzma futbolisti. Astotdaļfināla spēlē rēzeknieši ar 5:0 apspēlēja SK Upesciems vienību.

"Latvenergo" atjaunojis līdzšinējo Ķeguma HES aizsargbonu stāvokli © DIENA(4)

Speciālistiem izdevies novērst ledus izraisītos sarežģījumus Ķeguma hidroelektrostacijā (HES) un ledus deformētās aizsargbonas jau vakar nostiprinātas atpakaļ ierastajā vietā, kur tām jābūt, aģentūrai LETA sacīja AS "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis.

Algersuari laimīgs par pirmajiem punktiem F-1 © DIENA

Toro Rosso pilots Haime Algersuari svētdien neslēpa savu sajūsmu pēc tam, kad Malaizijas Grand Prix izcīņā tika pie saviem pirmajiem punktiem Pirmās formulas (F-1) karjerā.20 gadus vecais Algersuari pirmo reizi piedalījās Malaizijas Grand Prix izcīņā un finišēja devītajā vietā, nopelnot divus ieskaites punktus kā sev, tā komandai.

Klijstersa atgriezīsies WTA ranga pirmajā desmitniekā © DIENA(1)

Maiami Sony Ericsson Open turnīra uzvarētāja, bijusī pasaules pirmā rakete Kima Klijstersa jaunākajā WTA ranga tabulā pakāpsies uz 10.pozīciju.Klijstersa vienlaikus atkal kļūs par Beļģijas pirmo raketi. 10.pozīcija WTA rangā ir viņas labākais sasniegums kopš atgriešanās lielajā tenisā pēc divu gadu ilga pārtraukuma, kura laikā viņa laida pasaulē meitu Džadu. "Man ir tāda sajūta, ka, ja es labi startēšu visos turnīros, tad pirmā pozīcija pasaules rangā ir reāla," pēc uzvaras turnīrā Maiami teica Klijstersa.

2000 miliču izsaukti uzraudzīt Maskavas futbola klubu derbiju © DIENA

Svētdien Krievijas Premjerlīgas čempionātā Maskavā notiks divu galvaspilsētas klubu - Dinamo un Lokomotiv - tikšanās. Lai rūpētos par drošību stadionā, uz spēli izsaukti gandrīz divi tūkstoši miliču."Drošības nodrošināšanai futbola spēles laikā stadionā un apkārt esošajā teritorijā atradīsies vairāk nekā 1900 miliču," aģentūrai RIA Novosti teicis kāds Maskavas Galvenās iekšlietu pārvaldes pārstāvis.

Lidmašīna ar Heat basketbolistiem veikusi ārkārtas nolaišanos Čikāgā © DIENA

Lidmašīna ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Maimi "Heat" spēlētājiem svētdien veica ārkārtas nolaišanos Čikāgā, lai glābtu mehāniķa dzīvību.Lidmašīnā mehāniķim iestājusies diabētiskā koma, un līdz nosēšanās brīdim viņam palīdzību sniedza Maiami komandas treneri. Pēc ierašanās Čikāgā mehāniķi nogādāja slimnīcā, kur viņa veselības stāvoklis uzlabojās, ziņoja aģentūra AP.Maiami "Heat" ar lidmašīnu atgriezās mājās no NBA spēles, kurā ar 97:84 sestdien izbraukumā uzvarēja Minesotas "Timberwolves" basketbolistus.

Bayern uzvar Schalke 04 Vācijas Bundeslīgas līderu duelī © DIENA

Minhenes Bayern futbolisti spēruši vēl vienu soli pretī Vācijas čempiona titulam. Bundeslīgas līderu duelī minhenieši viesos ar 2:1 pārspēja Schalke 04 vienību un izvirzījās pirmajā vietā turnīra tabulā.Visi trīs vārti tika gūti pirmā puslaika vidū, turklāt sešu minūšu intervālā. Vispirms 25.minūtē rezultātu atklāja Franks Riberī, bet jau pēc 70 sekundēm minheniešu pārsvaru dubultoja Tomass Millers.

Minskas Junostj hokejisti aizstāvējuši Baltkrievijas čempionu titulu © DIENA

Baltkrievijas hokeja čempionātā otro sezonu pēc kārtas zelta godalgas izcīnījuši Minskas Junostj hokejisti. Finālsērijā galvaspilsētas klubs tikās ar Soļigorskas Šahtjor. Čempionu noskaidrošanai bija nepieciešamas visas septiņas spēles. Turklāt finālsērijas izšķirošajā cīņā bija nepieciešams papildlaiks, kurā Junostj uzvarēja ar 2:1. Minskas Junostj otro gadu pēc kārtas ieguva čempionu titulu. Baltkrievijas čempionāta vēsturē Junost uzvarēja piekto reizi.

Barcelona uzbrucējs Ibrahimovičs pret Arsenal nespēlēs © DIENA(1)

Spānijas superkluba Barcelona uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs traumas dēļ nevarēs piedalīties nākamajā nedēļā paredzētajā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē pret Londonas Arsenal. Zviedrijas izlases spēlētājs, kurš guva abus vārtus Barcelona labā pirmajā spēlē Londonā, sestdien iesildoties pirms spēles ar Bilbao Athletic guva apakšstilba savainojumu.

Hejs uzveic Ruisu un aizstāv WBA čempiona titulu © DIENA(1)

Britu bokseris Deivids Hejs sekmīgi aizstāvējis pasaules čempiona titulu smagsvariem Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijā. Viņš Mančestrā notikušajā cīņā pieveica amerikāņu bokseri Džonu Ruisu.Ruiss cīņas laikā divas reizes pēc Heja spēcīgām sitienu sērijām pakrita, tomēr spēja cīņu turpināt. Devītajā raundā pēc kārtējās sitienu sērijas Ruiss vairs nebija cīnītājs, tiesnesis cīņu apturēja un piešķīra uzvaru ar tehnisko nokautu Hejam. Cīņu klātienē noraudzījās 20 000 interesentu. Šī bija pirmā Lielbritānijā notikusī smagsvaru cīņa par pasaules čempiona titulu pēdējo desmit gadu laikā.

Latvijas BMX braucēji netiek līdz finālam pirmajā EČ posmā © DIENA

Latvijas BMX braucēji sestdien Francijā netika līdz fināliem elites klasē pirmajā Eiropas čempionāta (EČ) posmā.Pusfinālā startēja Sandra Aleksējeva un Māris Gūtmanis, taču finālos viņi neiekļuva, liecina bmx2day.com publicētā informācija. Ceturtdaļfinālu nepārvarēja Edžus Treimanis, Artūrs Matisons un Kaspars Ernstsons, savukārt Toms Skujiņš cīņu beidza jau astotdaļfinālā.

Daugaviņam 20.vārti sezonā © DIENA

Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš guvis vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Binghemtonas Senators ar 5:3 pārspēja Norfolkas Admirals hokejistus.