Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta

Komiksi

Rīgā notiks dāņu komiksu autora Mikela Sommera lekcija

Pirmdien, 15. februārī, plkst. 18 The Mill (Brīvības ielā 33) notiks dāņu komiksu autora Mikela Sommera lekcija, kuru rīko Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar komiksu izdevniecību kuš!.

Vēlas aktīvāku ZM un VARAM iesaistīšanos maluzvejniecības apkarošanā

Lai izskaustu maluzvejniecību, ir nepieciešama lielāka darbība arī valsts pārvaldes līmenī, aktīvāk iesaistoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Zemkopības ministrijai, šodien kampaņas "Spoku tīkli" noslēgumā pauda Pasaules Dabas fonda Baltijas jūras un iekšzemes ūdeņu programmas vadītājs Ingus Purgalis.

Komiksu žurnāls kuš! izsludina konkursu Urbānie džungļi

Jau trešo gadu komiksu žurnāls kuš! sadarbībā ar Beļģijas Karalistes vēstniecību rīko komiksu konkursu, kurā piedalīties aicināti gan profesionāli un pieredzējuši autori, gan mākslas studenti un jauni talanti – visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem.

Iznācis jaunais š! un četri mini kuš! sērijas komiksi

Komiksu kultūras žurnāls kuš! vienlaikus ar 14._ š! numuru ar divdesmit divu starptautisku mākslinieku vizuālajiem stāstiem par tēmu "sports" laidis klajā arī somu, zviedru un meksikāņu autoru grafiskos īsstāstus sērijā mini kuš!_, informēja izdevuma pārstāve Sanita Muižniece.

Komiksu žurnāls kuš! izsludina komiksu konkursu

Komiksu žurnāls kuš! sadarbībā ar Beļģijas Karalistes vēstniecību Latvijā izsludina komiksu konkursu, kurā piedalīties aicināti gan profesionāli un pieredzējuši komiksu mākslinieki, gan zīmēšanas amatieri, mākslas studenti un jauni talanti – visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem.

Lāčplēsis tuvāks par Supermenu

Vjetnamiešu mākslinieks Kao Viets Ngujens (25) dzīvo Latvijā jau kopš pusaudža gadiem. Izdevis divas komiksu grāmatas par Lāčplēsi, viņš nolēmis to pārzīmēt jaunā kvalitātē un plāno komiksā iedzīvināt arī Kurbadu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide