Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Motobols

Motobola klubam Rīga graujošs zaudējums pēdējā sezonas mājas spēlē

Svētdien Biķernieku kompleksās sporta bāzes Motobola stadionā notika Centrāleiropas motobola līgas spēle starp motobola klubu Rīga un viesiem no Lietuvas - Kretingas Milda. Sešdesmit spēles minūtēs rīdzinieki atzina viesu pārākumu ar rezultātu 0:10, informē rīdzinieku pārstāvis Artis Kamals.Kretingas Milda Rīgā ieradās ar Centrāleiropas motobola līgā iegūtajām sudraba medaļām kaklā, jo lietuvieši 2.

Nedēļas nogalē Biķernieku trases atjaunotajā spīdveja stadionā tika plaši atzīmēti Motobola svētki, vienkopus pulcējot teju tūkstoti aktīvās atpūtas cienītāju. Pasākums noslēdzās ar motobola spēli, kurā sacentās Latvijas motobola klubs Rīga pret lietuviešu klubu Bartuva, portālam Diena.lv pastāstīja organizatori.

Motobola kustība Latvijā atjaunota - komanda Rīga aicina uz treniņiem Biķerniekos

Sākoties jaunajai moto sezonai, ir atsākušies arī motobola kluba Rīga treniņi Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Motobola kustība pēc nepilnu 30 gadu pārtraukuma Latvijā tika atjaunota 2012. gadā un motobola klubs Rīga šosezon savās rindās aicina pieteikties jaunus entuziastus un spēlēt gribētājus.