Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Rīgas cirks

Brīnuma skarto virpulis

Sezonas atklāšanas izrādēs tiks atvērtas Merķeļa ielas fasādes puses durvis

Veidos sabiedrībai atvērtāku cirku

Pirmdien VSIA Rīgas cirks parakstīja līgumu ar SIA NRJA par cirka ēkas atjaunošanu. Plānots, ka projekta pirmajā kārtā tiks veiktas energoefektivitātes uzlabošanas aktivitātes laika posmā no 2020. līdz 2022. gada beigām. "Pagaidām plānots, ka visa ēkas pārbūve varētu aizņemt aptuveni no pieciem līdz septiņiem gadiem, taču viss ir atkarīgs no tā, cik ātri izdosies atrast finansējumu projekta nākamajām kārtām," norāda Rīgas cirka valdes locekle Liene Pērkone, piebilstot, ka pirmajā kārtā paredzētie būvdarbi izmaksās aptuveni trīs miljonus eiro. Paredzētie pārbūves darbi ļaus īstenot mērķi, veidojot Rīgas cirka atpazīstamību starptautiskā līmenī, skaidro Pērkone.

Rīgas cirks paraksta līgumu ar NRJA par ēkas atjaunošanu

Šī gada 13. maijā VSIA Rīgas cirks parakstīja līgumu ar SIA NRJA par projekta Rīgas cirka vēsturiskās ēkas atjaunošanas un teritorijas attīstības vīzija ieviešanu. Darbs pie projekta pirmajā kārtā paredzētajām energoefektivitātes uzlabošanas aktivitātēm sāksies 2020. gadā. Savukārt jau tagad Rīgas cirks aktīvi darbojas pie cirka nozares attīstīšanas, organizējot viesizrādes, turpinot rezidenču programmu sēriju un savās telpās uzņemot starptautiskus cirka māksliniekus. Šobrīd Zviedrijas mākslinieku apvienība Svalbard Company strādā pie izrādes, kas īpaši radīta Rīgas cirka arēnai, un plašākai publikai vienīgo reizi tiks rādīta jau 15. maijā, informē Rīgas cirka pārstāvji.

Izspēlēts ielūgumu komplekts uz cirka priekšnesumu Svalbard Cabaret Night

Starptautiski atzītā cirka mākslinieku apvienība Svalbard no Zviedrijas atgriežas Rīgā ar jaunu muzikālu izrādi Rīgas cirka arēnā. Organizatori sola vēl nebijušu konceptkabarē vakaru kopā ar Svalbard un mūzikas grupu Salteli the Band no Lielbritānijas. Sadarbībā ar organizatoriem portāls Diena.lv piedāvāja iespēju piedalīties konkursā - starp pareizo atbilžu iesniedzējiem izlozēts ielūgumu komplekts divām personām uz izrādi, kas notiks 15. maijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide