«Vakara centrālā ass būs Sergejs Prokofjevs, kurš tīņa gados bija mans mīļākais komponists. Klausītāji dzirdēs vienu no komponista populārākajiem opusiem – Pirmo simfoniju, kas ir zīmīga ar mūsdienu mūzikai neraksturīgo klasisko vienkāršību līdzās Prokofjevam raksturīgajām harmonijām. Skanēs arī viņa kamerstilā rakstītā Uvertīra par ebreju tēmām. No savulaik par padomju kulta komponistu dēvētā Rodiona Ščedrina opusu klāsta atskaņosim Mūziku Kētenei, kas ir veltījums Johanam Sebastiānam Baham un iezīmē pilnīgi citu mūzikas laikmetu. Mūsu auditorijai vēl neatklāts ir Nikolajs Kapustins, kurš savā Dubultkoncertā klavierēm, vijolei un kamerorķestrim atklāj citu krievu mūzikas klasisko vērtību – džezu. Gribu piebilst, ka Kapustina koncerta atskaņojums bija lieliskās pianistes un šī vakara solistes Diānas Ketleres ideja. Gaidu to ar nepacietību, jo īpaši tādēļ, ka Diānai pievienosies arī viņas ansambļa kolēģis – talantīgais vijolnieks Aleksandrs Sitkoveckis,» stāsta Sinfonietta Rīga mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē.
Diāna Ketlere ar izcilību absolvējusi profesora Teofila Biķa klavieru klasi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, mācījusies arī profesora Karla Hainca Kamerlinga klasē Zalcburgas Mozarteum akadēmijā un ar augstāko apbalvojumu beigusi Londonas Karalisko Mūzikas akadēmiju pie profesora Kristofera Eltona. D.Ketleres interpretācijā notikuši vairāku Pētera Vaska un Jura Karlsona skaņdarbu pirmatskaņojumi Lielbritānijā. Pianiste uzstājusies Gstādes vasaras festivālā Šveicē, Ravello mūzikas festivālā Itālijā, muzicējusi kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, uzstājusies kā Zalcburgas Kamerfilharmonijas soliste. Viņas spēli dzirdējuši klausītāji daudzās prestižās koncertzālēs, piemēram, The Bridgewater Hall Mančestrā, Glena Gūlda studijā Toronto, Shinjuku Opera City Hall Tokijā, Symfonu hall Osakā. D.Ketleres skatuves partneru vidū ir tādi pazīstami mūziķi kā Volframs Krists, Narimihi Kavabata un Inga Kalna. Šobrīd viņa ir klavieru klases pasniedzēja Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā un regulāri koncertējoša māksliniece ansambļa Raro sastāvā.
Arī Aleksandrs Sitkoveckis ir domubiedru ansambļa Raro mūziķis. Viņš studējis vijoļspēli Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā un Vīnes Mūzikas akadēmijā pie Pāvela Verņikova, piedalījies mūzikas festivālos visā Eiropā, tādās koncertzālēs kā Verdi zāle Milānā, Karalienes Elizabetes koncertzālē Briselē, Wigmore koncertzālē Londonā u.c. Vijolnieka debijas solo koncerts notika Ņujorkā. Uzstājies kopā ar Anglijas kamerorķestri, The Southbank Sinfonia, The BBC orķestri, Maskavas kamerorķestri un Londonas Karalisko Filharmonijas orķestri. Mūzikas žurnāls The Strad nodēvējis Aleksandru Sitkovecki par Jaunā gadsimta zvaigzni.