Viņa sacīja, ka, neskatoties uz sasaukuma sākumā pausto apņēmību atdalīt lēmējvaru no izpildvaras, patreizējā domes vadība patiesībā ir panākusi tik ciešu šo varu atzaru saplūšanu Rīgā, kāda līdz šim vēl nav bijusi. Divu priekšpilsētu izpilddirektoru amatos strādā koalīcijas deputāti, bet pašvaldības uzņēmumu valdēs un padomēs strādā vēl vairāk nekā 10 Saskaņas centra vai Gods kalpot Rīgai deputāti, turklāt daži no viņiem ieņem ne vienu, bet vairākus amatus pašvaldības kapitālsabiedrībās.
"Simtiem tūktošu latu, kas izkrāpti no Rīgas namu pārvaldnieka kontiem, miljonos mērāmās valūtas mahinācijas Rīgas namos, tas pats fantastiski dārgais Saktas tirdziņš, nebeidzamā epopeja ar "maršrutnieku" iepirkumu Rīgas satiksmē – tā ir aisberga virspuse, kas pierāda nepieciešamību pēc atbildīgas un profesionālas pārvaldības," teica I.Antāne.
RP uzskata, ka nacionālajā līmenī partija jau ir spērusi nozīmīgu soli ceļā uz atbildīgām, labāk pārvaldītām pašvaldībām, virzot Saeimā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par pašvaldībām", kas tika apstiprināts 2013.gada 31.janvārī. Saskaņā ar to pašvaldības deputāti nedrīkst ieņemt attiecīgās pašvaldības kapitālsabiedrībās valdes locekļa amatu, izņemot veselības aprūpes iestādes.
Grozījumi paredz, ka domes deputāts papildus likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteiktajiem ierobežojumiem nedrīkst ieņemt tai skaitā izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka, un pagasta vai pilsētas pārvaldnieka vadītāja un viņa vietnieka amatus, kā arī attiecīgās pašvaldības kapitālsabiedrības valdes locekļa amatu, izņemot veselības aprūpes iestādēs.