Aģentūra norādīja, ka Lielbritānija sarunu procesā varētu saglabāt vairumu tirdzniecības nosacījumu ar ES.
Moody's tomēr atzina, ka balsojums referendumā par izstāšanos radītu ievērojamu neskaidrību, kas traucētu ekonomiskajai izaugsmei.
Pētījumā skaidrots, ka tajā pašā laikā negatīvu ietekmi daļēji atsvērtu britu mārciņas vērtības mazināšanās, kas padarītu valsts eksportu konkurētspējīgāku. Turklāt uzņēmumiem būtu laiks pielāgoties jaunajiem apstākļiem ES un Lielbritānijas sarunu procesa laikā, kas, pēc aģentūras domām, ilgtu vismaz divus gadus.
"Mūsu galvenā doma ir, ka Brexit'a negatīvā ekonomiskā ietekme būtu salīdzinoši neliela," uzsvēra aģentūra. "Mēs sagaidām, ka ar laiku Lielbritānija un ES vienotos saglabāt vairumu, bet, iespējams, ne visas pašreizējās tirdzniecības attiecības, tādējādi mazinot ietekmi uz Lielbritānijas eksportētājiem un Lielbritānijas importētāju piegāžu ķēdēm."
Aģentūra arī neprognozēja, ka Brexit'a gadījumā tiktu būtiski grauta Londonas Sitijas kā globāla finanšu centra pozīcijas.
Moody's pētījuma rezultāti liecina, ka proeiropeisko grupu brīdinājumi ir bijuši "nepamatota biedēšana", paziņojuši Vote Leave pārstāvji, kas atbalsta Apvienotās Karalistes izstāšanos no ES.
Savukārt Lielbritānijas dalību blokā atbalstošā grupa Britain Stronger in Europe uzsvēra, ka tas ir vēl viens pierādījums izstāšanās negatīvajām ekonomiskajām sekām.
Lielbritānijas Rūpnieku konfederācija (The Confederation of British Industry) ir brīdinājusi, ka valsts izstāšanās no ES varētu radīt zaudējumus Lielbritānijas ekonomikai apmēram 100 miljardu britu mārciņu (128 miljardu eiro) apmērā.
Lielbritānijā 23.jūnijā tiks rīkots referendums par to, vai palikt ES, kurā pašlaik ir 28 dalībvalstis.
Saskaņā ar sabiedriskās domas aptaujām aiziešanu un palikšanu atbalsta aptuveni vienāds vēlētāju skaits, bet 20% britu vēl nav izlēmuši, kā balsot šajā referendumā.