Rīgā +20 °C
Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Džeimsa 35 punkti palīdz Cavaliers ar uzvaru sākt NBA izslēgšanas turnīra otro kārtu

Lebronam Džeimsam izceļoties ar 35 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, pagājušās sezonas čempione Klīvlendas Cavaliers pirmdien ar uzvaru sāka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otro kārtu.

Cavaliers savā laukumā ar 116:105 (30:18, 32:30, 34:26, 20:31) apspēlēja Toronto Raptors, Austrumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Džeimss mačā realizēja 13 no 23 metieniem no spēles un septiņus no astoņiem soda metieniem.

Tāpat uzvarētājiem ar 23 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kairijs Ērvings, kamēr Kevinam Lavam bija 18 punkti un deviņas atlēkušās bumbas, bet Tristianam Tompsonam - 11 punkti un 14 bumbas zem groziem.

Pēc desmit punktu izrāviena Cavaliers izvirzījās vadībā ar 22:11, turpinājumā panākot arī 38:20, bet puslaiku noslēdzot ar 62:48. Ceļā pretim uzvarai čempionu pārsvars vienubrīd sasniedza arī 25 punktus. Pirmajā puslaikā Ērvings iemeta 16 punktus, kamēr Džeimss un Lavs attiecīgi 13 un 11.

"Jūtu, ka nākamajā spēlē būšu daudz labāks," Džeimss pēc dueļa pauda, ka viņa sniegumu iespaidojis astoņu dienu pārtraukums kopš iepriekšējā mača.

Raptors sastāvā ar 20 punktiem izcēlās Kails Laurijs, kamēr ar 19 - Demārs Derozans.

Otrajā Austrumu konferences pusfināla sērijā pašlaik Bostonas Celtics ar 1-0 ir priekšā pret Vašingtonas Wizards.

Jau vēstījām, ka latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns pirmdien neglāba Sanantonio Spurs komandu no ļoti smagas neveiksmes Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā duelī - 99:126 (23:34, 16:35, 28:27, 32:30) savā laukumā pret Hjūstonas Rockets.

Zīmīgi, ka Rockets komanda uzvarējusi iepriekšējās trīs "play-off" sērijas pret Spurs, bet izslēgšanas turnīra ietvaros tā Sanantonio nav zaudējusi kopš 1995.gada.

Otra Rietumu konferences sērija, kurā tiksies Goldensteitas Warriors un Jūtas Jazz, sāksies otrdien.