Rīgā +16 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Baltijas Basketbola līgas turnīrā divu Latvijas klubu savstarpējā cīņā BK Ventspils viesos ar 97:63 (55:25) apspēlēja Liepājas lauvas un ar četrām uzvarām piecās spēlēs panāca līdzšinējos turnīra tabulas līderus VEF Rīga.Piekto zaudējumu piedzīvojuši BK Valmiera basketbolisti. Trešdien viņi Tallinā ar 84:87 (40:44) piekāpās TTU/Kalev vienībai un joprojām ir vienīgā BBL komanda, kas šosezon vēl nav guvusi nevienu uzvaru.

Maču Liepājā ventspilnieki iesāka ar 11:2 spurtu, 13.minūtē jau sasniedza 20 punktu pārsvaru (33:13), bet pirmo puslaiku pabeidza ar plus 30. Pēc pārtraukuma viesu pārākums netika nopietni apstrīdēts.Tallinā pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija valmierieši, tomēr pēdējās minūtēs mājinieki atspēlējās un atpūtā devās ar četru punktu pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā spēle ritēja punkts punktā, bet ceturtās sākumā TTU/Kalev komandai izdevās izrāviens 11:1. Pēdējās trīsarpus minūtēs valmieriešiem izdevās starpību sadeldēt, un pusminūti līdz beigām Cipruss ar diviem precīziem soda metieniem panāca 82:83. Taču izskaņā veiksmīgi sodiņu izpildē bija arī mājinieki.

Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 4-1, BK Ventspils 4-1, Nevežis 3-1, Rock 4-2, Rūdupis 3-2, Kalev/Cramo 2-2, Dolphins 2-2, Liepājas lauvas 2-3, Šiauliai 2-3, TTU/Kalev 2-4, Perlas 1-3, BK Valmiera 0-5.