Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Vasiļevskim piektā, Olijaram sestā, Kovalam septītā vieta IAAF Zelta līgas 1.posmā Berlīnē

Trīs Latvijas vieglatlēti svētdien startējuši Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Zelta līgas pirmajā posmā Berlīnē.110 metru barjerskrējienā Staņislavs Olijars ierindojās sestajā vietā. Viņš finišēja pēc 13,66 sekundēm, sasniedzot savu šīs sezonas labāko rezultātu, liecina rīkotāju sniegtā informācija.

Pirmās trīs vietas ieguva ASV pārstāvji Deksters Folks (13,18), Raiens Vilsons (13,21) un Deivids Peins (13,22).Šķēpa mešanā Vadims Vasiļevskis ierindojās piektajā vietā – 82,88 metri, bet Ainārs Kovals ar otrajā mēģinājumā sasniegtajiem 81,50 metriem 11 dalībnieku konkurencē ieņēma septīto vietu.Par uzvarētāju kļuva Teo Pitkemeki no Somijas – 86,53 metri. Tālāki raidījumi par abiem Latvijas šķēpraižiem padevās arī norvēģim Andreasam Torkildsenam (85,48), polim Igoram Janikam (83,52) un vācuietim Markam Frankam (82,97).110 m/b skrējiens un šķēpa mešana ir disciplīnas, kurās dalībnieki sacenšas par galveno balvu – miljonu dolāru, kas pienākas visu sešu posmu uzvarētājam.