Rīgā +17 °C
Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

ASV un Panamas futbolisti gūst uzvaras CONCACAF Zelta kausa spēlēs

Turnīra rīkotājas ASV, kā arī Panamas futbola izlases trešdien guva uzvaras Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Zelta kausa izcīņas B grupas spēlēs.

ASV ar 3:2 (0:0) grupas otrajā spēlē uzvarēja Francijas aizjūras teritorijas Martinikas izlasi. Uzvarētājiem divus vārtus iesita Džordans Moriss, ieskaitot uzvaras vārtus 76.minūtē, un vienus - Omars Gonsaless. Zaudētājiem abas reizes izcēlās Kevins Parsemens.

Tikmēr otrā B grupas spēlē Panama ar 2:1 (0:0) pieveica Nikaragvu. Arī šajā spēlē visi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Panamai to izdarīja Ismaels Diass un Gavriels Toress, savukārt Nikaragvai - Karloss Čavarrija.

Divās spēlēs ASV un Panamai ir pa četriem punktiem, Martinikai trīs, bet Nikaragva abās spēlēs zaudējusi.

A grupā pa četriem punktiem ir Kanādai un Kostarikai, bet pa vienam Hondurasai un Francijas aizjūras teritorijai Gviānai. C grupā trīs punkti pēc uzvarām pirmajās spēlēs ir Meksikai un Jamaikai, bet Salvadora un Nīderlandes piederošās salas Kirasao izlase piedzīvojušas zaudējumus.

Zelta kausa ceturtdaļfinālam kvalificēsies katras apakšgrupas divas spēcīgākās izlases un labākās divas trešo vietu ieguvējas.

Zelta kauss norisinās ik pēc diviem gadiem. Meksika, kas šogad aizstāv izcīnīto titulu, tajā uzvarējusi visvairāk - septiņas reizes, kamēr ASV - piecas. Savukārt vienreiz tajā triumfējusi Kanāda.