Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ābola vadītā Lada piedzīvo jau sesto neveiksmi pēc kārtas

Latviešu aizsarga Kristapa Sotnieka un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati Lada komanda, ko trenē Latvijas speciālists Artis Ābols, ceturtdien zaudēja jau sestajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pēc kārtas. Aizvadot kārtējo izbraukuma cīņu, Lada ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Novosibirskas Sibirj hokejistiem.

Vēl līdz pat trešās trešdaļas otrajai pusei Lada bija iedzinējos ar 0:2 pēc Sergeja Šumakova un Maksima Šalunova gūtajiem vārtiem. 55.minūtē Dmitrijs Siņicins vienus vārtus atguva, tomēr drīz vien Sibirj pārsvaru nostiprināja Jevgēņijs Artjuhins.

Sotnieks šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 35 sekundes, kas bija pārliecinoši ilgākais laiks visā komandā, veicot trīs metienus pa vārtiem, bloķējot trīs pretinieku raidījumus un izpildot vienu spēka paņēmienu.

Latviešu aizsargs šosezon 31 mačā izcēlies ar četriem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Masaļskis šoreiz palika uz rezervistu soliņa, bet Iļja Ježovs Lada vārtos atvairīja 25 no 28 pretinieku raidījumiem.

No šomēnes aizvadītajām astoņām spēlēm Lada tikai vienu uzņēmusi savā laukumā.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 82 punktiem 33 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, no kuras septiņus punktus atpaliek Maskavas CSKA.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas Dinamo ar 29 punktiem 32 spēlēs starp 14 vienībām ir Rietumu konferences pēdējā vietā, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 20 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 74 punktiem 34 mačos ir pašreizējā Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas Metallurg, kamēr Lada ar 38 punktiem ir vien 13.pozīcijā no 15 komandām, bet izslēgšanas spēļu zona ir septiņu punktu attālumā.

Rīgas Dinamo savā nākamajā mačā ceturtdien uzņems Baltkrievijas vienību Minskas Dinamo.