Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Girgensonam un Sabres sausais zaudējums Losandželosā

Desmito zaudējumu pēdējās 12 spēlēs NHL regulārajā turnīrā ceturtdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas viesos ar 0:2 piekāpās Losandželosas Kings.

Abi vārti tika gūti spēles trešajā trešdaļā, kad vispirms izcēlās pieredzējušais Džeroms Iginla, bet pēcāk arī Adrians Kempe. Visus 26 Bufalo metienus atvairīja Džonatans Kviks.

Girgensons uz ledus pavadīja desmit minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, kā arī veica trīs spēka paņēmienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 64 spēlēs viņš iekrājis 14 (6+8) punktus un negatīvu lietderības rādītāju -6.

Ar 71 spēlē iekrātiem 68 punktiem Bufalo vienība Austrumu konferencē noslīdējusi uz 14.vietu, desmit punktus aiz play-off zonas.

Nākošo spēli Bufalo aizvadīs jau piektdien, kad Anaheimā tiksies ar vietējo Ducks komandu, bet šajā izbraukuma sērijā vēl jātiekas ar Detroitas Red Wings.