Girgensons palīdz Sabres kļūt par NHL līderiem

Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda pirmdien savā laukumā ar 4:0 pārspēja Dalasas Stars, tiekot pie piektās uzvaras sešās jaunās sezonas spēlēs. Līdz ar šo panākumu Sabres vismaz uz brīdi kļuvusi par NHL līdervienību.

Sabres neveiksmju joslā esošo Dalasas komandu pārspēja visai pārliecinoši, otrajā un trešajā trešdaļā gūstot pa diviem vārtiem. Produktīvākais ar 1+1 uzvarētājiem bija Viktors Olofsons, divas piespēles līderim Džekam Aikelam, bet pa vārtu guvumam arī Džefam Skineram, Semam Reinhartam un Markusam Johansonam.

Visus 25 Stars metienus atvairīja Sabres vārtu vīrs Kārters Hatons.

Zemgus laukumā pavadīja 14:11 minūtes (tostarp 2:01 mazākumā), kuru laikā izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, neitrālu lietderības rādītāju un uzvarēja 100% iemetienu.

Jaunās sezonas sešās spēlēs Girgensonam trīs (0+3) punkti un neitrāla lietderība.

Ar 11 punktiem sešās spēlēs Sabres izvirzījušies Austrumu konferences un visas līgas galvgalī. Arī pērn komanda sezonas pirmajā daļā bija starp līgas līderiem, diemžēl neveiksmīgs turpinājums kārtējo reizi liedza spēlēt Stenlija kausa izcīņā.