Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Ķēniņam rezultatīva piespēle graujošā Lions panākumā Šveices čempionāta mačā

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien veica rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Cīrihes Lions komanda Šveices augstākās līgas (NLA) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) pieveica Lausanne vienību.

Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 32.minūtē, kad Reto Šēpi Lions komandu izvirzīja vadībā ar 3:1. Turpinājumā mājinieki guva vēl trīs vārtus, gūstot graujošu panākumu.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ķēniņš šosezon astoņās spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr zaudējumu piedzīvojusi vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Lugano, kas savā laukumā ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) piekāpās Zug.

Latvijas vārtsargs šajā mačā atvairīja 22 no 25 metieniem. Viņš šosezon sešās spēlēs caurmērā ielaidis 2,82 vārtus un atvairījis 91,54 metienus.

Lugano šīs sezonas ievadā izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, tomēr nu piedzīvoti divi zaudējumi.

Šveices čempionātā līderpozīciju ar 18 punktiem septiņās spēlēs ieņem Fribourg-Gotteron vienība, kamēr Lions ar 13 punktiem astoņos mačos ir piektajā vietā. Tikmēr Lugano ar 11 punktiem septiņos cīņās ir septītajā pozīcijā, bet cita Latvijas vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau Tigers vienība ar trim punktiem ir pēdējā 12 komandu vidū.

Bertāns: Vēlos spēlēt, un Dubaijā to varēs darīt

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", komandu papildinājis, lai atkal varētu izb...