Rīgā +19 °C
Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Lokomotiv svin otro uzvaru LDz kausā, Rēdlihs divreiz rezultatīvi asistē

Otro uzvaru Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā svētdien svinēja Kontinetālās Hokeja līgas (KHL) klubs Jaroslavļas Lokomotiv, kas ar 3:2 pārspēja Espo Blues no Somijas. Divas rezultatīvas piespēles izdarīja Jaroslavļas klubā spēlējošais Latvijas izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Līdz pirmā perioda vidum katra no komandām pa divām reizēm bija ieguvusi iespēju spēlēt vairākumā, tomēr rezultāts tika atklāts vien trešdaļas izskaņā, kad vienādos sastāvos izcēlās zviedru aizsargs Stefans Kronvals. Vēl 66 sekundes vēlāk rezultāta starpību dubultoja Viktors Kozlovs - abos vārtu guvumos rezultatīvi asistēja M.Rēdlihs, kurš šo maču aizvadīja otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Kozlovu un Sergeju Plotņikovu.

Otrajā periodā Blues nespēja izmantot nevienu no abām iespējām vairākumā, vārtus neguva arī Lokomotiv un pēdējā trešdaļa sākās ar to pašu 2:0 Jaroslavļas hokejistu labā.

Mača 48.minūtē Blues vienus vārtus atguva, bet nepilnas piecas minūtes vēlāk jau 2:2 panāca Niko Nieminens. Uz to Lokomotiv nekavējoties atbildēja ar Oļega Jašina precīzo metienu, atgūstot vadību. Noslēdzošajās minūtēs laukumā neiztika bez asumiem, tomēr iespaidu uz gala rezultātu tas neatstāja - otro uzvaru turnīrā svinēja Lokomotiv. Plkst.19.30 savā starpā tiekas Rīgas Dinamo un Mitišču Atlant.

Pirmdien turnīrā brīvdiena, bet otrdien spēkus samēros Rīgas Dinamo un Lokomotiv, kā arī Blues un Mitišču Atlant.