Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Merzļikins un Ķēniņš kaldina komandu uzvaras Šveices čempionāta spēlēs

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins un uzbrucējs Ronalds Ķēniņš nedēļas nogalē kaldināja savu pārstāvēto komandu uzvaras Šveices augstākās līgas (NLA) otrās kārtas spēlēs.

Merzļikina pārstāvētā Lugano viesos ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) pārspēja Zug vienību.

Latviešu vārtsargs šajā mačā atvairīja 31 no 33 pretinieku mestajām ripām.

Lugano labā ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Dario Bērglers.

Merzļikins aizvadīja otro spēli divu dienu laikā. Sezonas pirmajā mačā viņš atvairīja 25 no 28 pretinieku mestajām ripām, bet Lugano ar 2:4 piekāpās Ambri-Piotta spēlētājiem.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes Lions savā laukumā ar 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) uzvarēja Kloten vienību.

Ķēniņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem. Latviešu uzbrucējs spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kā vēstīts, sezonas pirmajā mačā Lions komanda viesos ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pieveica Langnau Tigers ar Ivaru Punnenovu vārtos.

Otrajā mačā Tigers ar rezultātu 3:6 (2:3, 1:0, 0:3) piekāpās Biel vienībai.

Spēles sākumā vārtu drošība tika uzticēta Damjano Čjačio, taču šveicietis 16 minūšu laikā palaida garām trīs no deviņiem pretinieku metieniem. Viņa vietā vārtos stājās Punnenovs, kurš turpmākajā spēles gaitā atvairīja 23 no 25 pretinieku metieniem, bet sesto ripu Biel hokejisti iemeta tukšos viesu vārtos.

Savukārt sezonas pirmajā spēlē pret Lions Punnenovs tika galā ar 24 no 28 pretinieku metieniem.

Pēc divām kārtām kopvērtējuma līdere ar sešiem punktiem ir Biel komanda, kurai punktu zaudē Lions.

Pagājušajā sezonā Lugano komanda nepārvarēja NLA turnīra pusfinālu, Lions apstājās ceturtdaļfinālā, bet Tigers izslēgšanas sacensībās neiekļuva.

Bertāns: Vēlos spēlēt, un Dubaijā to varēs darīt

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", komandu papildinājis, lai atkal varētu izb...