Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Roberts Bukarts gūst uzvaras vārtus Čehijas hokeja čempionāta spēlē

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien guva uzvaras vārtus Zlīnas Aukro Berani panākumā Čehijas čempionāta spēlē.

Aukro Berani mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) uzvarēja Triņecas Očelari komandu, tiekot pie ceturtā panākuma pēc kārtas.

Roberts Bukarts spēles 13.minūte atklāja mača rezultātu, gūstot savus piektos vārtus sezonā.

Vēl trīs reizes Zlīnas komanda izcēlās trešajā periodā, par mača varoni gan kļūstot vārtsargam Liboram Kašīkam, kurš atvairīja 36 pretinieku metienus.

Roberts Bukarts šajā mačā spēlēja 18 minūtes un 28 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem un spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Tikmēr viņa jaunākais brālis Rihards Bukarts nospēlēja 16 minūtes un 22 sekundes, izdarot divus metienus un spēli beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Savukārt ilgākais spēles laiks uzvarētāju rindās bija Latvijas hokeja aizsargam Ralfam Freibergam, kurš uz ledus pavadīja 23 minūtes un 38 sekundes, četras reizes metot pa vārtiem, bloķējot vienu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Citā spēlē Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas Mountfield mājās ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) uzvarēja Mlada Boleslav komandu.

Cibuļskis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, nospēlējot 20 minūtes un 32 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot metienu un izdarot spēka paņēmienu, kā arī maču beidzot ar negatīvu lietderības rādītāju un divām soda minūtēm.

Savukārt uzbrucējs Džeriņš šim mačam netika pieteikts.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 21 punktu atrodas Brno Kometa vienība, kurai punktu zaudē Plzeņas Škoda, kamēr Aukro Berani un Mountfield ar 12 punktiem ir attiecīgi septītā un devītajā vietā 14 komandu konkurencē.

Bertāns: Vēlos spēlēt, un Dubaijā to varēs darīt

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", komandu papildinājis, lai atkal varētu izb...