Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 14. decembris
Gaisma, Auseklis

Oranžās brīvdienas

Saules brāļu orķestris

Grupa Oranžās brīvdienas ar dziesmu Rozā ķepiņas piedalās Radio NABA muzikālajā pasakā Skalbe. Dzirnavās un turpina plānot koncertus ārzemēs. Arī bez valsts atbalsta.

Grupa Oranžās brīvdienas piesaka savu kompozīciju no izlases Skalbe. Dzirnavās

"Ar tikko nojaušamiem nagiem, sirdī ieķērušās vien, tik nevainīgas šķiet..." Latviešu turbofolka apvienība Oranžās brīvdienas piedāvā klausītajiem savu interpretāciju par pasaku meistara Kārļa Skalbes pasaku Kaķīša dzirnavas, iepazīstinot ar pasakas sižetisko, ceturto kompozīciju Rozā ķepiņas (ar tikko nojaušamiem nagiem) no muzikālas izlases Skalbe. Dzirnavās, informēja izdevēja pārstāvji.

Leningrad svinēs dzimšanas dienu

Vecrīgas kafejnīca Leningrad un turbofolk grupa Oranžās brīvdienas 24. martā Spīķeros atzīmēs savas dzimšanas dienas, kā viesus uz skatuves aicinot roka un pasaules mūzikas kolektīvus no Latvijas un ārzemēm. Padomju laika dzīvokļa stilā iekārtotā Vecrīgas kafejnīca Leningrad svinēs pastāvēšanas četrus gadus, savukārt grupa Oranžās brīvdienas un viņu klausītāji pulcēsies uz ansambļa divpadsmito dzimšanas dienu un oranžo skaņu albuma Spīd atvēršanas svētku turnejas visvērienīgāko koncertu.

“Oranžās brīvdienas” desmitgadi atzīmē ar jaunu videoklipu

Piektdien, 12.martā klubā “Dirty Deal Café” notiks latviešu turbofolka grupas “Oranžās brīvdienas” jaunākā videoklipa prezentācija, informē grupas pārstāvji. Prezentācijas pasākumā uzstāsies arī Roberts Gobziņš, Imants Daksis, Pēteris Birzgalis un grupa „Crocodile Steve”.Jaunais video dziesmai “Nerunāsim aplinkus” filmēts Igaunijā, studijā “Allfilm”.

Ar koncertu divu gadu jubileju atzīmēs kafejnīca “Ļeņingrad”

Sestdien, 20.martā Andrejsalas Peldošajā darbnīcā norisināsies kafejnīcas “Ļeņingrad” divu gadu jubilejas pasākums, kurā uzstāsies vairāki pazīstami mūziķi, informē kafejnīcas pārstāvji.Jau zināms, ka jubilejas koncertā uzstāsies grupa “Oranžās brīvdienas”, kura arī atzīmēs jubileju – desmit gadus kopš apvienības pastāvēšanas.

Jūrmalas klubā “Trio” notiks rokmūzikas koncerts

13.februārī plkst.22 klubā “Trio”, Jūrmalā notiks rokmūzikas koncerts par godu Tīģera gada sagaidīsanai, informēja kluba pārstāve Liene Nelse. Koncertā uzstāsies grupas “Oranžās brīvdienas” (turbo folk), “Mežonīgais rieksts” (alternative rock) un “Citrons” (hard rock). Pēc grupu uzstāšanās gaidāma ballīte rokenrola noskaņās DJ Savage vadībā.Kā atgādināja L.Nelse, pēc ķīniešu kalendāra Tīģera gads sāksies 14.februārī plkst.4:40. Ieejas maksa – Ls 2.

Cēsu “Fonoklubā” uzstāsies “Oranžās brīvdienas” un “Tā Tā Tā”

Šajā nedēļas nogalē Cēsu Fonoklubā koncertu sniegs divas daudzsološas pašmāju apvienības – “Oranžās brīvdienas” un “Tā Tā Tā”, informē kluba pārstāvji.Piektdien, 13.novembrī “Fonoklubā” uzstāsies Kuldīgas regeja/turbofolk lietpratēji – grupa Oranžās Brīvdienas, kas pavisam nesen nāca klajā ar videoklipu, kas filmēts Lietuvā, Polijā, Ukrainā, Rumānijā, Bulgārijā un Maķedonijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide