Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Vācijas hokeja čempionāts

Herbertam Vasiļjevam četri punkti Vācijas hokeja čempionāta spēlē

Vācijas hokeja čempionātā pēdējo spēli pirms Latvijas izlases treniņnometnes veiksmīgi aizvadījis Herberts Vasiļjevs, kurš guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, palīdzot Krēfeldes Pinguine savā laukumā ar 5:2 pārspēt Augsburgas Panther, ziņo turnīra rīkotāji.Vasiļjevs divas reizes rezultatīvi piespēlēja spēles pirmajā trešdaļā, palīdzot no 0:1 iegūt vadību.

Reķim uzvara, Vasiļjevam zaudējums Vācijas hokeja čempionātā

Ar mainīgām sekmēm Vācijas čempionātā svētdien spēlējuši Latvijas izlases hokejistu pārstāvētie klubi, ziņo turnīra rīkotāji.Latvijas izlases aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētais Volfsburgas Grizzly Adams izbraukumā ar 5:2 pārspēja Keseles Huskies. Reķis pa pretinieku vārtiem meta vienu reizi, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.