Izstādei Dauderos atlasīti Čehijā un Rumānijā, kā arī Latvijā veidoti stikla darbi ar personisku saturu, kas nolasāms jau nosaukumos: Vecāsmātes tautasdziesma, Strauja, strauja upe tecēj’, Leduspuķes noslēpums, Ziemassvētku sniegpārsliņa, pašportrets Rudens vējā, Laimes putns, Spēka vieta, Labā un ļaunā ābols, Atmiņas par Baltijas jūras šļakatām, Lūpa” u. c.
Māksliniece pārvalda dažādas stikla apstrādes tehnikas, tāpēc izstādē skatāmi gan darbi ar stikla virsmā veiktiem gravējumiem, gan pūstā un kausētā stikla darbi, gan no atsevišķiem stikla gabaliņiem sakausētas mozaīkas. Dažkārt viena tēma izstrādāta vairākās stikla mākslas tehnikās. Formas ziņā māksliniecei saistoši ir ģeometriskie elementi un to dinamika, virzība, raksturs. Īpaši Inga Jaunzeme uzsver, ka savos darbos seko dzīvības līnijai, ko simbolizē upe, bet tiklab sirds kardiogramma, kas nekad nav taisna, bet ar kritumiem un pacēlumiem – līdzīgi cilvēka dzīvei.
Interesants ir filozofijas maģistres Ingas Jaunzemes ceļš mākslā. Pievēršanās stikla mākslai notikusi tikai pirms sešiem gadiem, pēc aktīva profesionālā darba posma sabiedrisko attiecību un mārketinga jomā. 2020. gadā pabeigta Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla nodaļas maģistrantūra. Savas prasmes stikla vitrāžā un stikla apstrādē māksliniece papildinājusi arī privāti pie stikla mākslas meistariem Eilas Vikmanes, Oleksija Krasnova, Bārbalas Gulbes Latvijā, bet zināšanas par materiāla dabu un apstrādes daudzveidīgajām iespējām guvusi pie meistariem Rumānijā, Čehijā un Luksemburgā.