"Jūrmalas vadībai arī būtu jāaktualizē izdevīgums no Jaunā viļņa, jābūt aktīvākiem iespēju meklētājiem un izmantotājiem. Šāda konkursa ignorēšana ir ļoti slikta zīme. Publiski tas ir izskanējis un arī citās valstīs ir sadzirdēti Jūrmalas vadības spriedelējumi, ka šāds pasākums pilsētai neko nedodot. Jau tā politizētajā gaisotnē, kad ir tik daudz politiski angažētā negatīvā informācija par Jauno vilni, pilsētai, kura rūpējās par savu ekonomisko izaugsmi, būtu nepārprotami jānorāda, ka vēlas, lai šādi pasākumi te notiktu," uzskata M.Dzenītis.
Arī šogad visi pelnošie pasākumi, tai skaitā afterparty un lielā diskotēka tika novirzīti uz Rīgu. Arī oficiālie sagaidīšanas pasākumi un daudzas citas aktivitātes notika Rīgas Dzelzceļa stacijā, nevis, piemēram, Majoros vai Dzintaros, stāsta M.Dzenītis.
Jūrmalas deputāts norādīja, ka uzņēmēji ir runājuši arī par iespēju rīkot uzņēmēju forumu, kas varētu notikt Jaunā viļņa laikā, iesaistot arī bagātos uzņēmējus un investorus, kas ieradušies Jūrmalā.
"Ir noteikti jāslēdz vismaz piecu gadu līgums, un tur būtu jāatrunā gan tās ērtības, kuras no Jūrmalas domes saņem konkursa rīkotāji, gan arī Jūrmalas saistības, bet vienlaicīgi ir arī jābūt atrunātiem ieguvumiem, kurus saņems pilsēta, iedzīvotāji, uzņēmēji. Šādā līgumā būtu jāatrunā arī tas, kādi pasākumi vēl notiek Jūrmalā Jaunā viļņa laikā, norāda M.Dzenītis.
M.Dzenītis arī norāda, ka ļoti cer, ka šis līgums tiks noslēgts jau visdrīzākajā laikā, pirms vēl nav sākušās vēlēšanu kampaņas.