Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēlē, kas notika Losandželosā, svētdien uzvarēja Metropoles divīzijas komanda.

Metropoles vienība turnīra finālā ar 4:3 (2:3) pārspēja Klusā okeāna divīziju.

Par NHL Visu zvaigžņu spēles , kur sacentās četras divīzijas, spēlējot formā "trīs pret trīs", vērtīgāko hokejistu kļuva Veins Simondss, kurš neilgi pēc iemetiena centra aplī saņēma lielisku Teilora Hola piespēli un 16.minūtē nodrošināja savai komandai uzvaru.

Uzvarētāju rindas pārstāvēja arī tādas NHL zvaigznes kā Sidnijs Krosbijs, Aleksandrs Ovečkins, Džons Tavaress un vārtsargs Breidens Holtbijs.

Katrs mačs tika sadalīts pa diviem puslaikiem, katram no tiem ilgstot desmit minūtes.

Visu zvaigžņu spēles uzvarētāju komanda saņēma miljonu ASV dolāru (932 719 eiro).

Pusfinālā Metropoles divīzijas vienība ar 10:6 (3:3) pieveica Atlantijas okeāna divīzijas komandu, bet Klusā okeāna divīzija ar 10:3 (5:1) pārspēja Centrālo divīziju.

"Šī bija viena no labākajām dienām manā mūžā. Spēlēt kopā ar šiem puišiem bija ļoti jautri," pēc mača teica Simondsss, kurš ikdienā pārstāv Filadelfijas Flyers komandu.

Zīmīgi, ka pirms Visu zvaigžņu spēles Metropoles divīzijas komandai nomainījās galvenais treneris. Par to kļuva leģendārais Veins Greckis, jo Džons Tortorella izvēlējās būt kopā ar savu apslimušo suni.

"Manuprāt, Greckis ir visu laiku izcilākais hokejists. Tikt pie iespējas spēlēt viņa komandā bija liels gods," teica Simondss.

Sestdien risinājās meistarības konkursi, kuros triumfēja Atlantijas divīzija un izvēlējās, ka Visu zvaigžņu spēles pusfinālā sacentīsies ar Metropoles divīziju.

Tieši Metropoles divīzijas komandas šosezon rāda labāko sniegumu - tās trīs labākās komandas Vašingtonas Capitals, Kolumbusas Blue Jackets un Pitsburgas Penguins ir starp četrām spēcīgākajām Austrumu konferencē.

Pērn par spēles uzvarētājiem kļuva Klusā okeāna divīzija, kas finālspēlē pārspēja Atlantijas divīziju.

2015.gada NHL Visu zvaigžņu spēles balsojumā, pateicoties Latvijas hokeja līdzjutēju aktivitātei, pārliecinoši uzvarēja Bufalo Sabres komandu pārstāvošais latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons. Pirms tam kāds no Latvijas hokejistiem NHL Visu zvaigžņu spēlē bija piedalījies 2003.gadā, kad to septīto reizi darīja Sandis Ozoliņš. Tāpat divas reizes šajā mačā piedalījies Artūrs Irbe.

Losandželosa NHL Visu zvaigžņu spēli uzņēma trešo reizi karjerā - iepriekš tas notika arī 1981. un 2002.gadā.