Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Red Bull komandai dubultuzvara Japānas Grand Prix izcīņā

Formula-1 čempionāta kārtējā posmā Japānas Grand Prix uzvaru izcīnīja Red Bull komandas pilots Sebastjans Fetels. Otro vietu ieņēma viņa komandas biedrs, čempionāta kopvērtējuma līderis Marks Vēbers, bet trešais finišēja Fernando Alonso.Svētdien no rīta notikušajā kvalifikācijā pirmās divas starta vietas izcīnīja Red Bull duets Fetels un Vēbers.

Aiz viņiem stājās Kubica, Alonso, Batons, Rosbergs, Barikello un Hamiltons, kurš kvalifikācijā uzrādīja trešo rezultātu, taču saņēma piecu starta vietu sodu par pārnesumkārbas maiņu.Līdz pirmajam līkumam otro pozīciju izdevās izkarot Robertam Kubicam, taču tehnisku problēmu dēļ jau trešajā aplī poļu pilots bija spiests nobraukt malā.Interesantiem momentiem trūcīgajās sacīkstēs Red Bull piloti visai pārliecinoši nosargāja pirmās divas pozīcijas. Brauciena pirmajā pusē cīņā par vietu uz goda pjedestāla iesaistījās arī Hamiltons, taču mašīnas defekta dēļ beigās viņš bija spiests samierināties ar piekto vietu. Ceturtais finišēja Džensons Batons.Pasaules čempionāta kopvērtējumā trīs posmus līdz beigām Markam Vēberam ir 220 punkti, Sebastjanam Fetelam un Fernando Alonso pa 206, Lūisam Hamiltonam 192 un Džensonam Batonam 189 punkti.