Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +6 °C
Viegls lietus
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats
Pasaules Dabas fonds un Pasaules Banka uzskata, ka šaubīga izcelsme ir ap 20% Krievijā iegūtās koksnes

Krievijas mežu nozares eksporta nākotne neskaidra

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nu....
N
Ja tos kokus pa lēto tirgotu USA, viss būtu kārtībā un šāda tirgus sakārtošana sauktos prettiesiska, no USA puses protams.
nuss
n
Diez vai beigs eksportēt resursu, kas zelta vērtē un dod valūtu. Drīzāk izdarīs tāpat kā ar barošanu un atkritumiem - meža ciršanu monopolizēs un atdos kādam pundura draugam.
Z_burkans
Z
Pēc pieejamiem datiem RU izcērt pāri 200 milj m3 un LV izcērt ap 11milj m3. Tātad RU izcērt ap 20 reizēm vairāk nekā LV. Tagad paskatamies valstu teritoriju lielumus. RU~17 000 000 m2 un LV~65 000 m2. Tātad RU ir 260 reizes lielāka par LV. Sanāk, ka RU ir 260 reizes lielāka, bet izcērt tikai 20 reizes vairāk. Tātad mēs izcērtam 13 reizes vairāk mežu nekā Krievijā !!! Drīz būsim panākuši Eiropu, kur sakarīgu mežu praktiski nav....
Manuprāt
M
Mums gan nav ko uztraukties. Ar Siles Vepru un "nacionāļu", it sevišķi, jo viņi pārsvarā bija atbildīgi par likumdošanu - mūsu meži, pārsvarā, pieder zviedriem, somiem, vāciešiem, tiem pašiem krieviem un citiem mūsu ekonomikas okupantiem. Tādēļ, lai uztraucas par saviem mežiem Latvijā cittautieši. Bet mēs varam tikai būt pateicīgi, ka svešzemnieki mūs nedzen no Latvijas meža ārā, kad lasām sēnes un ogas, kuras mūsu Siles Vepri, vēl nav paspējuši aizshēmot citām valstīm.
Kārklu Vācietis
K
Tūdalu bomži nesaprot ka fašizms ņe praidjot.Vovka atpestī.Jus fašisti vēl dziedāsit bože carja hraņi kokus zāģēdami.
Kokam divi gali
K
Ko gan tūdalu kranči un cip dirsas laižas vaid par krievijas kokiem?
Scorseze
S
Krievijā vismaz apzinās ka izcirst mežus un tos vienkārši pārdot irt pēdējais ko vajadzētu darīt, jo no tā valstij faktiski nav nekāda labuma. Latvijā daudzi nemaz neapzinās, ka šobrīd notiek vienkārši fatāla mežu izciršana, protams, tas kādu īsu laiciņu var dot pozitīvu skaitļu rindu statistikā, taču tas ātri beigsies un tad mēs būsim pie "sasistas siles", taču par to mūsu valdība nedomā:)
Tavai zināšanai Scorseze
T
Siles Vepri ir uztaisījusi tādus likumus, ka jebkuram meža audzētājam vairs nav izdevīgi audzēt un turēt mežu, kas vecāks par 70 gadiem. Ja to audzē vairāk par 70 gadiem, tad visa nākošā peļņa jāatdod nodokļos - nodevās Siles Vepriem. Pirms raksti - iedziļinies kādēļ ! "Pareizā" likumdošana (=Siles Vepri) ir to veicinājusi. Ne jau meža saimnieki.
  • 3
  • 2
Ekharts
E
Kāds uztraukums par Krievijas eksportu!Vai nevajadzētu pašiem uz sevi paskatities?
Kārklu vācietis
K
Mīzal,beidz citu vārdā rakstīt stulbības ...
  • 4
  • 0
Kārklu vācietis
K
es jau teicu ka te LV vara pieder fašisti-naciki. Mums latviiijciem vieniga iespeja -begt uz Rossija. Bet tu nez kapec mani neatbalsti-laikam pats gribi klut par fasist.
  • 4
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses