Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Piektdiena, 14. marts
Matilde, Ulrika

Kāpēc graustu miljonāri sodus ignorē

Par problēmām ar graustu sakārtošanu galvaspilsētā ar Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu (GKR) sarunājas Romāns Meļņiks.

Top komentāri

Slazdu un sodu valsts
S
Līdz šim lielākās nepatikšanas nav bijušas ar graustiem, bet ar ar jaunu ēku, kas tika uzcelta saskaņā ar Rīgas pašvaldības par labu atzītu un apstiprinātu projektu, un kuras pieņemšanu ekspluatācijā Rīgas pašvaldība bija apstiprinājusi .
Trollis JT
T
Būs līķi, būs problēmas risinājums... tā ir bijis vienmēr. Cerība, ka tos iespējamos "līķus" varētu iztēloties abstrakti - nekādas. Jo ierēdņi nespēj domāt abstrakti, ierēdņi darbojas ar to, kas viņiem ir. Abstrakti būtu jādomā politiķiem. Bet ir tik, cik ir. Politiķu.
Burovs
B
Tas tak lavent un kargin tautietis, kas labi nopelna otkatos. Tā tā rīdzinieku nauda tiek izsaimniekota.
Skatīt visus komentārus

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nāk vēlēšanas, sākas rosība

Vēlamie Rīgas centra attīstības virzieni tiek apspriesti laiku pa laikam un ar īpaši lielu degsmi tad, kad tuvojas kārtējās pašvaldību vēlēšanas.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē