Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

Pēc Rīgas pilsētas būvvaldes uzdevuma tiek gatavots konservācijas projekts pussabrukušajam namam Buru ielā 9.Būvvaldes pārstāve Ilze Žūka aģentūrai LETA paskaidroja, ka būvvalde SIA Rīgas namu pārvaldnieks ir uzdevusi nekavējoties pārtraukt avārijas ēkas ekspluatāciju un veikt nama konservāciju.Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas namu pārvaldnieka preses pārstāve Santa Vaļuma, pašlaik dzīvojamā māja ir noslēgta, ir veikta daļēja mājas konservācija - noslēgti logi un durvis, lai nepiederošām personām liegtu piekļuvi ēkai.

Dienas karikatūras

Vairāk Dienas karikatūras

Baltais nams: Pāragri spriest par Islāma valsts saistību ar Teksasas teroraktu

Šobrīd ir pāragri saistīt džihādistu grupējumu Islāma valsts ar svētdien Teksasā notikušo teroraktu - divu ar šaujamieročiem bruņotu vīriešu uzbrukumu ēkai, kurā notika pravieša Muhameda karikatūru izstāde, otrdien paziņoja Baltā nama preses sekretārs Džošs Ērnests.Uzbrukums "joprojām tiek izmeklēts", sacīja Ērnests, atzīstot, ka "šobrīd ir pāragri spriest", vai par uzbrukumu ir atbildīga Islāma valsts.

UEFA ČL: Juventus savā laukumā tiek galā ar čempioniem Real

Itālijas čempione Turīnas Juventus UEFA Čempionu līgas futbolā pusfinālā ar 2:1 (1:1) savās mājās guva pārsteidzošu uzvaru pār Spānijas grandu Madrides Real.Mājinieki jau no pirmajām minūtēm aktīvi uzbruka uz Real sargātajiem vārtiem. Viņu centieni drīz vien atmaksājās, kad spēles astotajā minūtē...