Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta

Andris Rāviņš

Pūce pieprasa paskaidrojumus Jelgavas mēram par situāciju ar Jelgavas tirgu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) pieprasījis paskaidrojumus Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam (LZS) par iespējamu domei un priekšsēdētājam noteikto pienākumu nepildīšanu saistībā ar pašvaldībai daļēji piederošās SIA Jelgavas tirgus pārvaldību, informēja Pūces pārstāve Agnese Vārpiņa.

Pašvaldības – visu nelaimju cēlonis?

Par Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) pārvaldības modeļa maiņas ietekmi uz tā koordinētajiem projektiem Guntars Gūte sarunājas ar Jelgavas mēru, līdzšinējo SIF padomes priekšsēdētāju Andri Rāviņu.

Jelgavas pašvaldības uzņēmumos dzīres par tūkstošiem; sods - ķeksītim

Vakariņas smalkākajos Latvijas un Eiropas restorānos, iepirkšanās greznākajos pasaules veikalos un ceļojumi uz iecienītākajiem galamērķiem – tā ir ikdiena ne tikai pašmāju bagātniekiem, bet, kā izrādās, arī pašvaldības uzņēmuma Jelgavas poliklīnika vadītājai Annai Zīvertei, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto. 

Rāviņš: Valsts politika ir vērsta uz pašvaldību iznīcināšanu

Pašreizējā sistēma, ka  16 no 119 pašvaldībām ar iemaksām izlīdzināšanas fondā darbojas kā donori, nozīmē, ka valsts politika ir vērsta uz pašvaldību iznīcināšanu, jo neveicina pārējās pašvaldības aktīvi piesaistīt investorus un radīt jaunas darba vietas, intervijā Dienai paudis Jelgavas mērs Andris Rāviņš (Zaļo un zemnieku savienība). 

Novadu apvienību vadīs Kaminskis

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Novadu apvienībā, kurā ietilpst visi novadu pašvaldību vadītāji, savā sēdē par jauno Novadu apvienības priekšsēdētāju ievēlējuši Auces novada domes priekšsēdētāju Gintu Kaminsku. Viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu.Līdzšinējais novadu apvienības priekšsēdētājs Ogres novada mērs Edvīns Bartkevičs vairs netika izvirzīts šim amatam.

VID Jelgavas mēram Rāviņam piespriedis 100 latu sodu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Jelgavas mēram Andrim Rāviņam (ZZS) piemērojis vienu no līdz šim lielākajām soda naudām saistībā ar likuma Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā neievērošanu.

VID neizpauž, par ko Rāviņam uzlikts 100 latu sods

Aizbildinoties ar likumu, kas Valsts ieņēmumu dienestam (VID) nosaka publicējamās informācijas saturu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) atsakās skaidrot, par ko Jelgavas Domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam (ZZS) februāra sākumā piemērojis 100 latu naudas sodu. Vien zināms, ka administratīvais pārkāpums saistīts ar valsts amatpersonu sarakstu neiesniegšanu normatīvos noteiktajā kārtībā, ziņo portāls zz.lv.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide