Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jordānija

Autobusa avārijā Jordānijā gājuši bojā 14 palestīniešu svētceļnieki

Jordānijas dienvidos pie Saūda Arābijas robežas trešdien apgāzās autobuss ar palestīniešu svētceļniekiem, no kuriem 14 gāja bojā un 36 tika ievainoti, paziņoja ārkārtas situāciju dienesti.Avārija notika, kad autobusa šoferis zaudēja kontroli pār to apmēram 320 kilometrus uz dienvidiem no Jordānijas galvaspilsētas Ammānas.Jordānijas civilās aizsardzības ierēdņi brīdināja, ka upuru skaits var pieaugt, jo cietušie ir smagi ievainoti.Grupa devās uz Saūda Arābiju veikt svētceļojumu "umra", kas tāpat kā svarīgākais ikgadējais svētceļojums hadžs piesaista miljoniem musulmaņu no visas pasaules.

Jordānija izpildījusi nāvessodu diviem teroristiem

Jordānija trešdien - dienu pēc tam, kad džihādistu grupējums Islāma valsts bija publiskojis video ar jordāniešu pilota nogalināšanu - izpildījusi nāvessodu diviem notiesātiem teroristiem, vēsta ziņu aģentūra Petra.

Aculiecinieka stāsts: Bēgļu nometnes Jordānijā

Sīrijas situācija atstājusi lielu ietekmi uz Jordāniju - ekonomiski un psiholoģiski. Kopš 2011. gada Jordānija uzņēmusi 1-1,5 miljonus Sīrijas bēgļu. Turklāt bēgļu skaits turpina augt.

Jordānijā atrodas ASV armijas Sīrijas darba grupa

ASV armija nosūtījusi uz Jordāniju darba grupu, lai tur palīdzētu risināt Sīrijas bēgļu problēmas, kā arī gatavotos vairākiem notikumu attīstības scenārijiem, arī situācijai, kad ķīmiskie ieroči varētu nokļūt ārpus valdības kontroles, trešdien vēsta laikraksts The New York Times.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide