Andrejs Ģērmanis (1941) ir cieši saistīts ar Jūrmalas mākslas dzīvi kopš 2001.gada. Viņa 80 gadu jubilejas izstādei Gleznot var visur atlasītie darbi aptver plašu laika posmu no 1960.gada līdz 2020.gadam. Māksliniekam raksturīga interešu un izteiksmes līdzekļu daudzveidība. Viņš vienlīdz veiksmīgi darbojas glezniecībā, grafikā un mākslas kritikā. Glezno figurālas kompozīcijas, portretus, aktus, klusās dabas, ainavas. Portreta žanrā īpaši atklājas mākslinieka smalkās vērotāja spējas un labsirdīgā ironija.
Roberts Koļcovs (1966) izstādes Ādams un četras Ievas galveno ideju un radošo ieceri skaidro šādi – četri ir skaitlis, kas maģiski ietekmē autora daiļradi jau sen, gan kā dabas cikli, gan gadalaiki, gan kā pāra skaitlis. Šī gada izstādes struktūru veido Lielais horizontālais un Mazie vertikālie centieni, ko simboliski atspoguļo vieglāk saprotamās horizontālās kustības un atkārtoti vertikālās. Līdzsvarojot kopīgo izstādes raksturu, tieši horizontālā un vertikālā saspēle ir būtisks autora rīks, ar kuru viņš komunicē ar skatītāju. Tāpat nemainīgi rokraksta pamatā Botāniķis (Roberts Koļcovs) saglabā līniju, ritmu un Dabas pētījumu kokteili, kas nedaudz aizdarīts ar krāsu notīm.
Ilze Rudzīte (1972) dzimusi Jelgavā, no 2008. gada dzīvo un strādā Dānijā. 1999.gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas nodaļu, iegūstot maģistra grādu. Zināšanas tekstilā māksliniece papildinājusi studijās Dānijā, VIA Universitātes koledžas Tekstila dizaina nodaļā (2012 – 2015). Personālizstāde Starp divām jūrām ir estētisks identitātes meklējums, kas iemiesots matērijā - šķiedru mākslas darbos. Izstādē eksponētie darbi reflektē par identitātes svārstībām un transformāciju, kas noris mentālajā apziņā, mainot atrašanos fiziskajā telpā – teritorijā.