"Visas fotogrāfijas ir uzņemtas kā diapozitīvi, un savulaik ģimenes svētkos tās tika skatītas, projicējot attēlu uz balta palaga istabas stūrī. Tagad tie stāv ģimenes arhīvā neviena neaiztikti. Trīsdesmit gadu laikā diapozitīvi ir novecojuši, saskrāpējušies, tie lēnām iet bojā. Tomēr bērnības zeltainā gaisma un dzīves daudzsološā sākuma sajūta tajos vēl arvien ir saskatāma," saka Laura Feldberga.
"Laura Feldberga izvēlējusies intīmu un tajā pašā laikā vispārcilvēcisku tēmu par ģimenes apziņas veidošanos. Izstādes motivāciju atklāj un tās tēlu veido ģimenes albuma fotoattēli, kuru sākotnējais mērķis ir spontānas emociju fiksācijas. Attēlu autori, Lauras vecāki, nav rūpējušies par mūsdienu publisko prezentāciju kodu ievērošanu un līdz ar to devuši maksimālas ticamības garantiju. Laura Feldberga izmanto attēlos ietvertās subjektīvo atmiņu kvalitātes savu izjūtu un pārdomu mākslinieciskai interpretācijai," komentē izstādes kurators Vilnis Auziņš.
Autore dzimusi 1975.gadā. Izglītību ieguvusi Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā. Izstādēs Latvijā un ārvalstīs piedalās kopš 1995. gada. 2008. gadā autores objekti un instalācijas bija skatāmi viņas personālizstādē "Iekšējā redze" Rīgas Mākslas telpā, savukārt latviešu mākslinieku darbu izstādē "Homo Urbanus - Homo Sapiens?", kas tika eksponēta Amsterdamā Latvijas 90. gadu jubilejas pasākumu ietvaros, bija ietverts darbs "Lasītava" - metāla plaukti, kuros sakrautas dažādu lielumu, krāsu un faktūru pagales, zāģēti koku stumbru fragmenti.