Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Mainīts kultūras balvas Kilograms kultūras balsošanas formāts

Šogad mainīts balsošanas formāts sabiedrisko mediju apbalvojumam kultūras jomā Kilograms kultūras, paredzot balvas ieguvējus noteikt katrā pusgadā un finālā atsevišķi, aģentūru LETA informēja Latvijas Televīzijas komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Rīgā norisināsies seksualitātei un dzimtei veltīta zinātniska konference

Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts, LGBT un viņu draugu apvienība Mozaīka un Latvijas Nākotnes forums rīko starptautisku zinātnisku konferenci Queer Narratives in European Cultures: Subjectivity, Memory, Nation (Kvīru stāstījumi Eiropas kultūrās: subjektivitāte, atmiņa, nācija), kas notiks 7. jūnijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un 8. jūnijā Latvijas Laikmetīgās mākslas centrā, vēsta pasākuma rīkotāju pārstāvis Kārlis Vērdiņš.

Brīvdabas muzejā notiks tradicionālais gadatirgus

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz jau 48. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kas šogad noritēs 2. jūnijā no plkst. 9 līdz 18. un 3. jūnijā no plkst. 9 līdz 17. Šogad Gadatirgus ir veltīts ne tikai Latvijas valsts simtgades svinībām un tas būs viens no Eiropas kultūras mantojuma gada pasākumiem Latvijā, vēsta muzejs.