Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Dialogos ar Dalailamu piedalīsies Hermanis, Grebenščikovs un Manskis(1)

25. septembrī plkst. 13 Viņa Svētības Dalailamas vizītes Rīgā ietvaros Skonto hallē notiks pasākums Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu, kuros piedalīsies Alvis Hermanis, mūziķis Boriss Grebenščikovs un režisors-dokumentālists Vitālijs Manskis, bet pasākuma vadītājs būs dramaturgs un režisors Ivans Viripajevs, informēja pasākuma pārstāve Evija Ansonska.

Dzirdi balsis un personības © DIENA(1)

"Šajā mazajā, bet smukajā Itālijas pilsētā ir mana ļoti ilgi gaidītā debija vienā no laikam pašām sarežģītākajām soprāna repertuāra lomām – Norma," Latvijas Televīzijas (LTV) dokumentālās filmas Talanta un gribas svētītā. Marina Rebeka ievadā par savu uzstāšanos Triestes Verdi operteātrī saka tās titulvarone, slavenā latviešu operdziedātāja, ieraujot skatītājus savas radošās dzīves virpulī.

Jau piekto gadu Rīgā norisināsies laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!

No 23. līdz 25.augustam Rīgā notiks laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!, kad pāris dienu laikā varēs redzēt daudzveidīgu cirku, sākot no vizuālas maģijas pilnas izrādes līdz ar akrobātikas palīdzību izstāstītam stāstam ASV, Somijas, Dānijas, Francijas, Zviedrijas un Igaunijas mākslinieku izpildījumā; izrādes būs gan iekštelpās gan arī pilsētvidē.